پێناس

ناوی یەکەم
Jonas
پاشناو
Preuß
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-12-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
183 سم
Jonas Preuß

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 شتوتگارت II REG 13 1 0 1 0 3 0 0 0 0
گشتیی 13 1 0 1 0 3 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 02/12/18 REG شتوتگارت II 0 - 2 هۆمبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 REG فڕایبۆڕگ II 1 - 1 شتوتگارت II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 REG ئێلڤێرسبێرگ 0 - 1 شتوتگارت II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 19B Mainz 05 U19 3 - 0 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 19B Stuttgart U19 0 - 4 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 19B 1860 München U19 1 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 19B Stuttgart U19 1 - 1 Stuttgarter Kicker… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 19B Freiburg U19 2 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 19B Stuttgart U19 3 - 1 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 19B Stuttgart U19 1 - 3 Ingolstadt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/11/16 19B Stuttgart U19 0 - 1 Augsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/11/16 19B Nürnberg U19 2 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 19B Stuttgart U19 3 - 2 Bayern München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/10/16 19B Kaiserslautern U19 2 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/10/16 19B Stuttgart U19 3 - 2 Mainz 05 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/10/16 19B Hoffenheim U19 0 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/09/16 19B Stuttgart U19 2 - 2 1860 München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/09/16 19B Stuttgarter Kicker… 1 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

شتوتگارت II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
21
19
بەرگریکاران
تەمەن
21
19
17
18
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
19
20
20
19
18
25
19
18
18
19
19
20
19
19
33
هێرشبەران
تەمەن
19
21
18
ڕاهێنەر
تەمەن
46