پێناس

ناوی یەکەم
Todd
پاشناو
Cantwell
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-02-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Todd Cantwell

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فۆرتونا سیتارد EED 117 3 2 1 0 2 0 0 0 0
2017/2018 نۆرویچ ستی خپی 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0
گشتیی 117 3 2 1 0 8 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 23/02/18 EED ئێن ئی سی 0 - 0 فۆرتونا سیتارد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/02/18 EED فۆرتونا سیتارد 1 - 1 تێلستار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/02/18 EED AZ II 2 - 0 فۆرتونا سیتارد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/02/18 EED ڤۆلێندام 2 - 0 فۆرتونا سیتارد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 CHA نۆرویچ ستی 1 - 2 شێفیڵد یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 FAC چێڵسی P 1 - 1 P نۆرویچ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 PL2 Norwich City U23 4 - 3 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 CHA بریستۆڵ ستی 0 - 1 نۆرویچ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/01/18 PL2 Stoke City U23 1 - 3 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/12/17 PL2 Brighton U23 1 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 PL2 Norwich City U23 1 - 0 Middlesbrough U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 PL2 Norwich City U23 1 - 2 Aston Villa U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 1 پێرستۆن نۆرس ئیند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 CHA نۆتینگام فۆرێست 1 - 0 نۆرویچ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA نۆرویچ ستی 0 - 2 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 PL2 Fulham U23 2 - 0 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 PL2 Norwich City U23 3 - 0 Southampton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 PL2 Norwich City U23 1 - 1 West Bromwich Albi… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
28/01/18 Norwich Sittard خواستن

خولە گرنگەکان

فۆرتونا سیتارد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
23
25
20
بەرگریکاران
تەمەن
25
26
22
21
18
24
28
25
18
16
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
18
19
18
27
16
18
17
22
19
21
هێرشبەران
تەمەن
19
21
20
21
21
21
ڕاهێنەر
تەمەن
43