پێناس

ناوی یەکەم
Todd
پاشناو
Cantwell
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-02-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Todd Cantwell

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 نۆرویچ ستی خپی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 21/11/17 CHA نۆتینگام فۆرێست 1 - 0 نۆرویچ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 CHA نۆرویچ ستی 0 - 2 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 PL2 Fulham U23 2 - 0 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 PL2 Norwich City U23 3 - 0 Southampton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 PL2 Norwich City U23 1 - 1 West Bromwich Albi… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 CHA نۆرویچ ستی 1 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 PL2 Reading U23 2 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 PL2 Norwich City U23 1 - 1 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 PL2 Newcastle United U23 2 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 PL2 Norwich City U23 2 - 0 Stoke City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 PL2 Middlesbrough U23 4 - 0 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/08/17 PL2 Norwich City U23 1 - 2 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 PL2 Stoke City U23 1 - 1 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/03/17 PL2 Newcastle United U23 1 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/02/17 PL2 Swansea City U23 2 - 0 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/02/17 PL2 Norwich City U23 0 - 1 Aston Villa U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/01/17 PL2 Norwich City U23 2 - 2 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/11/16 PL2 Aston Villa U23 1 - 2 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان