پێناس

ناوی یەکەم
Cy
پاشناو
Goddard
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-04-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
London
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
165 سم
Cy Goddard

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 بێنێڤێنتۆ خپد 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 06/10/18 SEB پێسکارا 2 - 1 بێنێڤێنتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SEB بێنێڤێنتۆ 1 - 3 فۆجیا کاڵچیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 SEB ڤێنێزیا 2 - 3 بێنێڤێنتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/09/18 CLF بێنێڤێنتۆ 2 - 1 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 COI ئودینێزی E 1 - 2 E بێنێڤێنتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/05/17 PL2 Manchester United U23 3 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/05/17 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 4 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/04/17 PL2 Everton U23 4 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 PL2 Tottenham Hotspur U23 4 - 0 Reading U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/02/17 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Sunderland U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 PL2 Liverpool U23 3 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/01/17 PL2 Tottenham Hotspur U23 3 - 1 Southampton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/01/17 PL2 Manchester City U23 2 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/01/17 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 2 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/12/16 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 0 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/11/16 PL2 Sunderland U23 2 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/11/16 PL2 Tottenham Hotspur U23 0 - 2 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/10/16 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 1 Manchester United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
25/07/18 Tottenham Benevento بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان