پێناس

ناوی یەکەم
Alexander Jon
پاشناو
Babos
وڵات
وێڵز
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-08-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
وێڵز
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
174 سم
کێش
85 کگ
Alexander Jon Babos

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ڕیاڵ یونیۆن SEB 25 2 0 2 0 7 0 0 0 0
گشتیی 25 2 0 2 0 7 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 SEB دورانگۆ 1 - 1 ڕیاڵ یونیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 SEB ڕیاڵ یونیۆن 0 - 3 ڕاسین سانتاندێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SEB ئیزارا 1 - 1 ڕیاڵ یونیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 SEB ڕیاڵ یونیۆن 1 - 1 گیتخۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC وێڵزی ژێر ٢١ ساڵ 3 - 1 سویسرای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 UUC ڕۆمانیای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 0 وێڵزی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 SEB ڕیاڵ یونیۆن 2 - 1 ڕیاڵ سۆسیداد II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SEB لۆگرۆنێس 2 - 0 ڕیاڵ یونیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 SEB ڕیاڵ یونیۆن 2 - 2 Real Oviedo II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 UUC وێڵزی ژێر ٢١ ساڵ 0 - 2 پۆرتوگالی ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 UUC وێڵزی ژێر ٢١ ساڵ 2 - 1 لیشتێنستین - خوار … بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 PL2 Chelsea U23 0 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/08/18 PL2 Swansea City U23 1 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/08/18 PL2 Derby County U23 2 - 2 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/04/18 PL2 Leicester City U23 3 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 PL2 Derby County U23 1 - 0 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 4 - 2 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PL2 Derby County U23 0 - 3 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
31/08/18 Derby Real Unión خواستن

خولە گرنگەکان