پێناس

ناوی یەکەم
Ethan
پاشناو
Wassall
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-01-98
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Ethan Wassall

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Derby County U23 PL2 ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2018/2019 Hereford NLN 406 5 5 0 1 1 0 0 0 0
گشتیی 406 5 5 0 1 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 15/04/19 PL2 Derby County U23 2 - 2 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/04/19 PL2 Arsenal U23 5 - 0 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/03/19 PL2 Derby County U23 1 - 3 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/03/19 PL2 Brighton U23 2 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 PL2 Leicester City U23 0 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/12/18 PIC Derby County U23 1 - 1 Manchester United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 PL2 Everton U23 1 - 0 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 PL2 Derby County U23 0 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/11/18 PL2 Derby County U23 5 - 0 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/11/18 NNS Hereford 0 - 3 ساوسپۆرت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 NNS Hereford 1 - 3 یونایتد ئۆف مانچێستەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 NNS Hereford 1 - 1 ئالترینچام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 NNS تێلفۆرد یونایتد 1 - 1 Hereford بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 NNS بۆستۆن یونایتد 3 - 1 Hereford بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 NNS ستۆکپۆرت کاونتی 1 - 1 Hereford بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/09/18 PL2 Derby County U23 0 - 2 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 PL2 Chelsea U23 0 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/08/18 PL2 Swansea City U23 1 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
12/10/18 Derby Hereford خواستن

خولە گرنگەکان

Derby County U23 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
18
21
26
19
بەرگریکاران
تەمەن
30
20
18
34
21
21
30
19
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
31
20
18
17
18
24
24
18
18
19
17
19
هێرشبەران
تەمەن
19
21
19
18
ڕاهێنەر
تەمەن
50