پێناس

ناوی یەکەم
Emil
پاشناو
Riis Jakobsen
وڵات
دێنمارک
ڕێکەوتی لە دایکبوون
24-06-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
دێنمارک
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
190 سم
Emil Riis Jakobsen

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ڕاندێرز خپی 667 15 6 9 3 14 2 3 0 0
2017/2018 ڤی ڤی ڤی خپی 59 3 0 3 0 16 0 0 0 0
گشتیی 726 18 6 12 3 30 2 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 15/12/18 SUP ڕاندێرز 2 - 0 ڤایل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SUP هیورین 0 - 1 ڕاندێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SUP ڕاندێرز 1 - 2 میدتیلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 SUP هۆبرۆ 0 - 1 ڕاندێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SUP ڕاندێرز 1 - 1 نۆرچیلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 SUP ئارهوس 0 - 2 ڕاندێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SUP ڕاندێرز 0 - 2 ئێسبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 SUP ڕاندێرز 1 - 1 سۆندێریسک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 SUP کۆبێنهاڤن 4 - 0 ڕاندێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 SUP ڤایل 1 - 1 ڕاندێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 SUP ڕاندێرز 2 - 0 هیورین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 SUP نۆرچیلاند 4 - 1 ڕاندێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 SUP ڕاندێرز 2 - 2 ئالبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 SUP میدتیلاند 3 - 0 ڕاندێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 SUP ڕاندێرز 3 - 0 هۆبرۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 SUP ڕاندێرز 0 - 0 ئارهوس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 SUP ئێسبێرگ 3 - 3 ڕاندێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 SUP ڕاندێرز 1 - 0 ئۆدێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Derby Randers بێ بەرامبەر
11/01/18 Derby VVV خواستن

خولە گرنگەکان

ڕاندێرز پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
21
بەرگریکاران
تەمەن
22
31
20
26
19
30
28
25
36
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
21
21
24
25
هێرشبەران
تەمەن
24
30
24
18
19
20
28
ڕاهێنەر
تەمەن
44