پێناس

ناوی یەکەم
Amine
پاشناو
Gouiri
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-02-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی لە دایکبوون
Bourgoin-Jallieu
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
72 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Amine Gouiri

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئۆڵیمپیک لیۆن خپی 46 3 0 3 0 4 0 0 0 0
2017/2018 ئۆڵێمپیک لیۆن II NA2 305 5 4 1 3 1 2 0 0 0
2016/2017 ئۆڵێمپیک لیۆن II NA2 146 7 1 6 1 7 0 0 0 0
گشتیی 497 15 5 10 4 12 2 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 14/01/18 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 1 - 1 ئانجەرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 CDF نانسی 2 - 3 ئۆڵیمپیک لیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/12/17 LI1 تۆلۆز 1 - 2 ئۆڵیمپیک لیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/12/17 CDL مۆنتپێلیێر 4 - 1 ئۆڵیمپیک لیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 UEL ئاتڵانتا 1 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 LI1 نیس 0 - 5 ئۆڵیمپیک لیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/11/17 UEL ئۆڵیمپیک لیۆن 4 - 0 ئاپۆلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 LI1 ئۆڵیمپیک لیۆن 0 - 0 مۆنتپێلیێر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 NT2 مۆنتس ئۆر ئازەرگویس 1 - 2 ئۆڵێمپیک لیۆن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UWC فەڕەنسا -خوار ١٧ ساڵ 1 - 2 ئیسپانیا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 UWC فەڕەنسا -خوار ١٧ ساڵ 5 - 1 هوندۆراس -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/10/17 UWC فەڕەنسا -خوار ١٧ ساڵ 2 - 1 ژاپۆن -خوار ١٧ ساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 UWC New Caledonia U17 1 - 7 فەڕەنسا -خوار ١٧ ساڵ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 NT2 ئۆڵێمپیک لیۆن II 5 - 0 سەینت لویس نیوێگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 NT2 ئۆڵێمپیک لیۆن II 1 - 0 سان پرێیست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 NT2 شیڵتیگێم 0 - 3 ئۆڵێمپیک لیۆن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 NT2 ئۆڵێمپیک لیۆن II 2 - 1 یزوری بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/07/17 ICC ئینتەر میلان 1 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
Knock 21/08/17 08/09/17

خولە گرنگەکان

ئۆڵیمپیک لیۆن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
21
27
23
بەرگریکاران
تەمەن
21
30
28
21
22
33
27
22
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
20
25
27
21
20
20
هێرشبەران
تەمەن
21
23
24
20
24
16
17
18
22
ڕاهێنەر
تەمەن
51