پێناس

ناوی یەکەم
Edmond-Paris
پاشناو
Maghoma
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-05-01
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی لە دایکبوون
London
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
پێی یارییکردن
ڕاست
Edmond-Paris Maghoma

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 27/04/19 PAL Tottenham Hotspur U18 3 - 4 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/04/19 PL2 Tottenham Hotspur U23 0 - 3 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/04/19 PAL Arsenal U18 3 - 2 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/03/19 UYL Porto U19 2 - 0 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/03/19 PL2 Leicester City U23 1 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/03/19 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 1 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/02/19 PIC Tottenham Hotspur U23 0 - 1 Dinamo Zagreb U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 PAL Reading U18 0 - 2 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/02/19 UYL PAOK U19 0 - 1 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 PL2 Tottenham Hotspur U23 0 - 4 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/01/19 FYC Arsenal U18 E 5 - 2 E Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 PAL Brighton U18 1 - 4 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 PAL Tottenham Hotspur U18 1 - 0 Swansea City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/12/18 FYC Millwall U18 E 1 - 2 E Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 UYL Barcelona U19 0 - 2 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 PIC Tottenham Hotspur U23 2 - 1 Wolfsburg U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/11/18 UYL Tottenham Hotspur U19 2 - 4 Internazionale U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Chelsea U23 1 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
U18 Premier League Cup پلەی دووەم 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

Tottenham Hotspur U18 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
17
16
18
بەرگریکاران
تەمەن
17
17
18
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
17
17
16
16
16
18
17
16
18
17
18
18
18
18
17
18
17
هێرشبەران
تەمەن
17
18
17
18
17
18
16
ڕاهێنەر
تەمەن
52