پێناس

ناوی یەکەم
Álvaro
پاشناو
Fernández Llorente
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-04-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Arnedo
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
186 سم
Álvaro Fernández Llorente

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 مۆناکۆ II NA2 990 11 11 0 0 0 0 0 0 1
2016/2017 ئۆساسونا خپی 44 1 0 1 0 5 0 0 0 0
2016/2017 ئۆساسونا II SEB 1710 19 19 0 0 14 0 2 0 0
گشتیی 2744 31 30 1 0 19 0 2 0 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 21/04/18 NT2 مۆناکۆ II 2 - 3 کۆلۆمایەرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 NT2 Marignane Gignac 2 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 NT2 ئێتۆیل فرێیوس سان … 1 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 NT2 مۆناکۆ II 1 - 1 سێت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 NT2 مۆناکۆ II 6 - 1 ئۆڵەمپیک مارسێیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 NT2 مۆناکۆ II 3 - 0 بۆردەلایس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 NT2 مۆناکۆ II 3 - 0 نیس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 NT2 ئۆڵەمپیک مارسێیل 1 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 NT2 مۆناکۆ II 1 - 0 Grasse بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 NT2 مۆناکۆ II 0 - 1 مارتیگوێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/09/17 NT2 نیس II 1 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 SEB کولچوراڵی لیۆنێسا 1 - 0 ئۆساسونا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 SEB ئۆساسونا II 3 - 0 پۆنفێرادینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 SEB تودیلانۆ 1 - 2 ئۆساسونا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 SEB ئیزارا 2 - 1 ئۆساسونا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/04/17 SEB ئۆساسونا II 2 - 1 ڕیاڵ ڤایادۆلید II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 SEB لیاتلاد 2 - 0 ئۆساسونا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 SEB ئۆساسونا II 0 - 1 بورگۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Trophée des Champions پلەی دووەم 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
11/07/17 Osasuna Monaco نەزانراو

خولە گرنگەکان

مۆناکۆ II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
20
20
18
18
20
بەرگریکاران
تەمەن
17
22
21
22
21
25
21
19
19
20
18
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
18
20
18
19
19
19
19
20
23
22
18
18
18
هێرشبەران
تەمەن
19
17
18
19
21
ڕاهێنەر
تەمەن
47