پێناس

ناوی یەکەم
Fábio Alexandre
پاشناو
Lourenço Bastos Freire
وڵات
پۆرتوگال
ڕێکەوتی لە دایکبوون
16-05-94
تەمەن
24
وڵاتی لە دایکبوون
پۆرتوگال
شوێنی لە دایکبوون
Oeiras
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
168 سم
کێش
60 کگ
Fábio Alexandre Lourenço Bastos Freire

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڤیلافرانکوێنسێ CDP 744 23 5 18 3 0 0 2 0 0
2016/2017 ڤیلافرانکوێنسێ CDP 1541 27 19 8 12 0 2 2 0 0
گشتیی 2285 50 24 26 15 0 2 4 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 CPP ڤیزێلا E 0 - 2 E ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 0 ئالکانێننسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 CPP پرایێنسی 0 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 2 ١ی دیزێمبرۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 CPP کاڵداس 1 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 0 تۆرێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 CPP لوسیتانیا 0 - 4 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 CPP ئێلیکتریکۆ 0 - 1 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 1 - 1 فاتیما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 CPP ساکاڤێنێنسێ 0 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 1 سینترێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 CPP Coruchense 0 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 2 - 1 گوادالوپێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 CPP پێرۆ پینهێرۆ 0 - 1 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/01/18 CPP ئالکانێننسێ 1 - 4 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 CPP Loures 0 - 2 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 CPP ١ی دیزێمبرۆ 2 - 2 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 TDP پرایێنسی E 3 - 2 E ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ڤیلافرانکوێنسێ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
38
22
20
بەرگریکاران
تەمەن
32
22
31
21
24
26
21
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
36
34
33
هێرشبەران
تەمەن
34
30
24
24
29
26
ڕاهێنەر
تەمەن
37