پێناس

ناوی یەکەم
William
پاشناو
Mannion
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-05-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
186 سم
William Mannion

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 هاڵ ستی خپی 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0
2016/2017 هاڵ ستی خنئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 25/08/17 CHA هاڵ ستی 4 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC دۆنکاستەر ڕۆڤەرز 2 - 0 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 2 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/08/17 CHA هاڵ ستی 2 - 3 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 CHA هاڵ ستی 4 - 1 بەرتۆن ئالبیۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 CHA ئاستۆن ڤیلا 1 - 1 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/11/16 UUC Greece U19 0 - 2 England U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/11/16 UUC England U19 2 - 3 Wales U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/11/16 UUC England U19 2 - 0 Luxembourg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/08/16 LEC ئێکسێتەر ستی 1 - 3 هاڵ ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان