پێناس

ناوی یەکەم
Ayotomiwa
پاشناو
Dele-Bashiru
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-09-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
179 سم
کێش
68 کگ
Ayotomiwa Dele-Bashiru

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 12/12/18 UYL Manchester City U19 2 - 1 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 PL2 Derby County U23 0 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 FLT بارنسلێی P 3 - 3 P Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UYL Manchester City U19 4 - 1 Shakhtar Donetsk U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 FLT ترانمێر ڕۆڤەرز 0 - 1 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 PL2 Everton U23 1 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 UYL Shakhtar Donetsk U19 1 - 1 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PL2 Manchester City U23 1 - 4 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 UYL Hoffenheim U19 5 - 2 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 PL2 Swansea City U23 1 - 4 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 FLT کرێو ئالێکساندرا 1 - 4 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 PL2 Manchester City U23 3 - 2 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/09/18 UYL Manchester City U19 1 - 4 Olympique Lyonnais U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 PL2 Brighton U23 5 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 FLT شرێوسبەری تاون P 1 - 1 P Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 PL2 Manchester City U23 1 - 1 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی نایابی ئینگلتەرا پاڵەوان 1x 2017/2018
جامی خولی ئینگلتەرا پاڵەوان 1x 2017/2018
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

Manchester City U19 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
16
18
بەرگریکاران
تەمەن
17
16
17
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
19
17
16
18
18
16
17
18
17
18
18
18
18
هێرشبەران
تەمەن
19
16
18
18
18
17
17
ڕاهێنەر
تەمەن
40