پێناس

ناوی یەکەم
Youssef
پاشناو
Maleh
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
22-08-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
177 سم
کێش
70 کگ
Youssef Maleh

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڕاڤێنا SEC 520 9 5 4 0 8 0 1 0 0
2017/2018 چێسێنا خپد 0 0 0 0 0 17 0 0 0 0
2016/2017 چێسێنا خپد 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
گشتیی 520 9 5 4 0 27 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 06/05/18 SEC Santarcangelo 1 - 1 ڕاڤێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SEC ڕاڤێنا 1 - 2 سودتیرۆل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 SEC ڕاڤێنا 2 - 0 ڤیچێنزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 SEC ڕێناتی 0 - 0 ڕاڤێنا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 SEC ڕاڤێنا 1 - 2 ڕێجیانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/04/18 SEC فێرالپیسالۆ 0 - 1 ڕاڤێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SEC سامبێندێتێزی 2 - 1 ڕاڤێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 SEC ڕاڤێنا 1 - 0 گوبیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 SEC ئالبینۆلێفی 0 - 1 ڕاڤێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 SEC Calcio Padova 2 - 0 ڕاڤێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 SEC ڕاڤێنا 1 - 2 فانۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 SEC ڕاڤێنا 1 - 1 تێرامۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 SEC تریێستینا 1 - 1 ڕاڤێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/12/17 SEB کرێمۆنێزی 1 - 0 چێسێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/12/17 SEB چێسێنا 1 - 1 پالێرمۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 SEB پارما 0 - 0 چێسێنا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 SEB چێسێنا 4 - 2 پێسکارا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 SEB فرۆسینۆن 3 - 3 چێسێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/01/18 Cesena Ravenna خواستن

خولە گرنگەکان

ڕاڤێنا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
26
بەرگریکاران
تەمەن
26
22
25
20
23
22
29
17
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
20
18
21
33
19
29
28
21
19
32
هێرشبەران
تەمەن
27
26
20
24
32
ڕاهێنەر
تەمەن
50