پێناس

ناوی یەکەم
Erikson
پاشناو
Spinola Lima
وڵات
دوورگەکانی کیپ ڤێرد
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-07-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
دوورگەکانی کیپ ڤێرد
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
170 سم
کێش
65 کگ
Erikson Spinola Lima

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ئالێسوندس 1.D 1748 26 21 5 9 7 1 4 0 0
2017 سارپسبۆرگ خپی 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2016 کفوم 1.D 630 7 7 0 0 0 0 1 0 0
گشتیی 2468 34 29 5 9 7 1 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 09/12/18 PL1 ئالێسوندس 1 - 1 ستابیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 PL1 ستابیک 1 - 0 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 1.D ئالێسوندس 3 - 1 سۆگندال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 1.D ئالێسوندس 1 - 0 Nest-Sotra بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 1.D سترۆمین 0 - 1 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 1.D سۆگندال 2 - 0 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 1.D ئالێسوندس 1 - 3 ڤایکین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 1.D هامکام 1 - 3 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 1.D ئالێسوندس 1 - 1 Jerv بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 1.D میۆندالین 2 - 0 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 1.D ئالێسوندس 2 - 1 کۆنگسڤینگەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 1.D ئولینساکەر/کیسا 3 - 0 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/08/18 1.D Jerv 0 - 3 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 1.D ئالێسوندس 0 - 1 Nest-Sotra بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 1.D Tromsdalen 2 - 2 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 1.D Florø 1 - 4 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 1.D ئالێسوندس 1 - 0 Åsane بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 1.D نۆتۆدین 1 - 1 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
NM Cupen پلەی دووەم 1x 2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
02/02/18 Sarpsborg Aalesund نەزانراو
08/08/17 KFUM Sarpsborg نەزانراو

خولە گرنگەکان

ئالێسوندس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
26
17
بەرگریکاران
تەمەن
23
17
23
24
21
31
26
28
26
25
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
18
23
24
هێرشبەران
تەمەن
27
21
25
19
19
ڕاهێنەر
تەمەن
49