پێناس

ناوی یەکەم
Erikson
پاشناو
Spinola Lima
وڵات
دوورگەکانی کیپ ڤێرد
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-07-95
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
دوورگەکانی کیپ ڤێرد
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
170 سم
کێش
65 کگ
Erikson Spinola Lima

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ئالێسوندس 1.D 810 10 10 0 4 0 1 1 0 0
2017 سارپسبۆرگ خپی 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2016 کفوم 1.D 630 7 7 0 0 0 0 1 0 0
گشتیی 1530 18 18 0 4 0 1 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/06/18 1.D ساندێس ئولف 1 - 2 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/06/18 1.D ئالێسوندس 3 - 2 ئولینساکەر/کیسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 1.D Nest-Sotra 1 - 0 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 1.D ئالێسوندس 1 - 2 هامکام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/05/18 1.D ڤایکین 0 - 2 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 1.D کۆنگسڤینگەر 1 - 3 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 1.D ئالێسوندس 4 - 0 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 1.D ئالێسوندس 4 - 0 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 1.D Levanger 1 - 2 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/04/18 1.D ئالێسوندس 0 - 0 سۆگندال زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 ELI ترۆمسە 5 - 0 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 NMC میۆندالین 1 - 2 سارپسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/06/17 NMC کفوم 1 - 2 مۆڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/10/16 1.D کفوم 0 - 3 ڕاوفۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/10/16 1.D میۆندالین 2 - 0 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/10/16 1.D کفوم 0 - 1 Jerv بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/10/16 1.D Levanger 0 - 3 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/09/16 1.D رانهێین 2 - 0 کفوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
NM Cupen پلەی دووەم 1x 2017

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
02/02/18 Sarpsborg Aalesund نەزانراو
08/08/17 KFUM Sarpsborg نەزانراو

خولە گرنگەکان

ئالێسوندس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
26
17
بەرگریکاران
تەمەن
22
17
22
21
30
25
23
28
26
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
28
25
18
18
18
34
18
22
23
هێرشبەران
تەمەن
26
21
18
18
ڕاهێنەر
تەمەن
48