پێناس

ناوی یەکەم
Josh
پاشناو
Knight
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-09-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
185 سم
کێش
78 کگ
Josh Knight

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 پێتربۆرۆ یونایتد LEO 120 4 2 2 1 4 0 0 0 0
2018/2019 لێیستەر ستی خنئ 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 لێیستەر ستی خنئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 120 4 2 2 1 5 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 19/04/19 LEO فلیتود تاون 1 - 1 پێتربۆرۆ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 LEO بلاکپوڵ 0 - 1 پێتربۆرۆ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 LEO پێتربۆرۆ یونایتد 2 - 0 گیلینگام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 LEO ئۆکسفۆرد یونایتد 0 - 1 پێتربۆرۆ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 LEO دۆنکاستەر ڕۆڤەرز 3 - 1 پێتربۆرۆ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 LEO پێتربۆرۆ یونایتد 0 - 1 پلیمۆس ئارگیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/01/19 PIC Leicester City U23 3 - 1 Feyenoord U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/01/19 PL2 Swansea City U23 0 - 3 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 PL2 Leicester City U23 1 - 0 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/12/18 PL2 Leicester City U23 2 - 1 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/12/18 PL2 Brighton U23 0 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 EPL فوڵهام 1 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 PIC Leicester City U23 1 - 0 Sparta Praha U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 FLT ڕۆچدەیڵ P 2 - 2 P Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PL2 Liverpool U23 3 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 PL2 Leicester City U23 3 - 0 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/19 Peterborough Leicester نەزانراو
31/01/19 Leicester Peterborough خواستن

خولە گرنگەکان

پێتربۆرۆ یونایتد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
28
24
42
بەرگریکاران
تەمەن
32
27
23
21
29
24
27
21
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
22
22
23
23
21
26
هێرشبەران
تەمەن
21
27
25
21
30
23
24
ڕاهێنەر
تەمەن
47