پێناس

ناوی یەکەم
Josh
پاشناو
Knight
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-09-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
185 سم
کێش
78 کگ
Josh Knight

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 لێیستەر ستی خنئ 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 لێیستەر ستی خنئ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 14/01/19 PL2 Swansea City U23 0 - 3 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 PL2 Leicester City U23 1 - 0 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/12/18 PL2 Leicester City U23 2 - 1 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/12/18 PL2 Brighton U23 0 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 EPL فوڵهام 1 - 1 لێیستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 PIC Leicester City U23 1 - 0 Sparta Praha U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 FLT ڕۆچدەیڵ P 2 - 2 P Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PL2 Liverpool U23 3 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 PL2 Leicester City U23 3 - 0 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 FLT بەری 2 - 1 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/10/18 PL2 Leicester City U23 1 - 2 Arsenal U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 PL2 Leicester City U23 2 - 2 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 PL2 Chelsea U23 1 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/09/18 FLT فلیتود تاون P 2 - 2 P Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/09/18 PL2 Derby County U23 0 - 2 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 LEC لێیستەر ستی 4 - 0 فلیتود تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

لێیستەر ستی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
34
32
25
بەرگریکاران
تەمەن
25
22
31
32
21
25
34
32
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
24
21
21
26
22
27
30
19
22
26
22
29
هێرشبەران
تەمەن
22
32
32
ڕاهێنەر
تەمەن
57