پێناس

ناوی یەکەم
Ibrahima
پاشناو
Diallo
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-03-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی لە دایکبوون
Tours
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
پێی یارییکردن
چەپ
Ibrahima Diallo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Brest II NA3 245 3 3 0 1 0 0 0 0 0
2018/2019 برێست LI2 782 13 9 4 2 9 0 1 0 0
2017/2018 مۆناکۆ خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 مۆناکۆ II NA2 1260 18 17 1 6 1 0 3 0 0
گشتیی 2287 34 29 5 9 11 0 4 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 22/02/19 LI2 برێست 3 - 1 گرێنۆبڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 LI2 گازێلێک ئەجاکسیۆ 1 - 1 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/02/19 LI2 برێست 1 - 0 ئۆکسێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/02/19 LI2 لو هاڤر 1 - 1 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 LI2 برێست 1 - 0 سۆشۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/01/19 LI2 پاریس 0 - 1 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 LI2 برێست 1 - 1 ترۆیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/01/19 CDF ڕێنێس P 2 - 2 P برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/12/18 LI2 نیۆرت 1 - 1 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 NT3 Brest II 2 - 1 ستاد ڕێن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/12/18 LI2 برێست 3 - 0 بێزیێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 CDF ڤانێس 2 - 3 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 NT3 Brest II 0 - 0 سانت کۆلۆمبان لۆکماین زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 CDF Vilaine Atlantique 1 - 4 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 NT3 Brest II 1 - 3 گوینگامپ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 LI2 برێست 1 - 1 ڕێد ستار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/10/18 LI2 کلێمۆنت 2 - 2 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 LI2 برێست 3 - 2 لۆریێنت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی فرانسا پلەی دووەم 1x 2017/2018
Coupe de la Ligue پلەی دووەم 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/19 Brest Monaco نەزانراو
13/08/18 Monaco Brest خواستن

خولە گرنگەکان

برێست پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
22
26
بەرگریکاران
تەمەن
32
29
24
24
32
25
25
31
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
32
27
25
20
29
19
20
22
20
25
هێرشبەران
تەمەن
30
30
26
25
ڕاهێنەر
تەمەن
61