پێناس

ناوی یەکەم
Ibrahima
پاشناو
Diallo
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-03-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی لە دایکبوون
Tours
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
پێی یارییکردن
چەپ
Ibrahima Diallo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 برێست LI2 147 5 2 3 2 4 0 0 0 0
2017/2018 مۆناکۆ خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 مۆناکۆ II NA2 1260 18 17 1 6 1 0 3 0 0
گشتیی 1407 23 19 4 8 6 0 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 05/10/18 LI2 ڤالێنسیان 1 - 3 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 LI2 گرێنۆبڵ 1 - 2 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 LI2 برێست 4 - 1 گازێلێک ئەجاکسیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 LI2 ئۆکسێر 0 - 2 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 CDL لو هاڤر P 3 - 3 P برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 LI2 برێست 1 - 0 لو هاڤر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 LI2 سۆشۆ 2 - 0 برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/08/18 CDL سۆشۆ P 1 - 1 P برێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 NT2 مۆناکۆ II 3 - 1 Paulhan Pézenas بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LI1 کان 1 - 2 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 NT2 مۆناکۆ II 2 - 3 کۆلۆمایەرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 NT2 Marignane Gignac 2 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 NT2 Grasse 1 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 NT2 ئێتۆیل فرێیوس سان … 1 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 NT2 مۆناکۆ II 1 - 1 سێت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 NT2 تۆلۆن 5 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/02/18 UYL Tottenham Hotspur U19 P 1 - 1 P Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 NT2 مۆناکۆ II 3 - 0 بۆردەلایس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی فرانسا پلەی دووەم 1x 2017/2018
Coupe de la Ligue پلەی دووەم 1x 2017/2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/19 Brest Monaco نەزانراو
13/08/18 Monaco Brest خواستن

خولە گرنگەکان

برێست پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
21
25
بەرگریکاران
تەمەن
32
29
23
23
31
25
21
24
31
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
31
24
20
28
19
20
22
25
هێرشبەران
تەمەن
30
29
25
25
ڕاهێنەر
تەمەن
60