پێناس

ناوی یەکەم
Ibrahima
پاشناو
Diallo
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
08-03-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی لە دایکبوون
Tours
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Ibrahima Diallo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 مۆناکۆ خپی ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 مۆناکۆ خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 مۆناکۆ II NA2 1260 18 17 1 6 1 0 3 0 0
گشتیی 1260 18 17 1 6 2 0 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 NT2 مۆناکۆ II 3 - 1 Paulhan Pézenas بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LI1 کان 1 - 2 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 NT2 مۆناکۆ II 2 - 3 کۆلۆمایەرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 NT2 Marignane Gignac 2 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 NT2 Grasse 1 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 NT2 ئێتۆیل فرێیوس سان … 1 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 NT2 مۆناکۆ II 1 - 1 سێت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 NT2 تۆلۆن 5 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/02/18 UYL Tottenham Hotspur U19 P 1 - 1 P Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 NT2 مۆناکۆ II 3 - 0 بۆردەلایس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 NT2 مۆناکۆ II 0 - 1 Bergerac بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 NT2 کۆلۆمایەرس 1 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UYL Porto U19 2 - 1 Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 NT2 Paulhan Pézenas 2 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 NT2 مۆناکۆ II 2 - 1 Marignane Gignac بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UYL Monaco U19 2 - 2 RB Leipzig U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 NT2 مۆناکۆ II 1 - 1 ئێتۆیل فرێیوس سان … بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 UUC Georgia U19 1 - 1 France U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی فرانسا پلەی دووەم 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان