پێناس

ناوی یەکەم
Moussa
پاشناو
Sylla
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-11-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
181 سم
کێش
70 کگ
Moussa Sylla

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 مۆناکۆ خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
2017/2018 مۆناکۆ II NA2 1071 12 12 0 1 0 6 0 0 0
2016/2017 مۆناکۆ II NA2 354 5 4 1 2 2 1 0 0 0
گشتیی 1425 17 16 1 3 4 7 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 13/01/18 NT2 مۆناکۆ II 1 - 1 هایێریس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 NT2 مۆناکۆ II 0 - 1 Bergerac بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 NT2 کۆلۆمایەرس 1 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UYL Porto U19 2 - 1 Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 LI1 مۆناکۆ 1 - 0 ئانجەرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 NT2 مۆناکۆ II 2 - 1 Marignane Gignac x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/11/17 UYL Monaco U19 2 - 2 RB Leipzig U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 UUC Georgia U19 1 - 1 France U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 UUC France U19 2 - 1 Bosnia-Herzegovina U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/11/17 UUC France U19 7 - 0 Andorra U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 NT2 سێت 3 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Beşiktaş U19 3 - 2 Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 NT2 مۆناکۆ II 2 - 0 تۆلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL Monaco U19 3 - 0 Beşiktaş U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 NT2 ئۆڵەمپیک مارسێیل 1 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 NT2 مۆناکۆ II 1 - 0 Grasse بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL Monaco U19 3 - 2 Porto U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 NT2 بۆردەلایس 2 - 2 مۆناکۆ II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Trophée des Champions پلەی دووەم 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان