پێناس

ناوی یەکەم
Moussa
پاشناو
Sylla
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-11-99
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
181 سم
کێش
70 کگ
Moussa Sylla

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 مۆناکۆ خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 مۆناکۆ II NA2 711 8 8 0 1 0 3 0 0 0
2016/2017 مۆناکۆ II NA2 354 5 4 1 2 2 1 0 0 0
گشتیی 1065 13 12 1 3 3 4 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 14/11/17 UUC Georgia U19 1 - 1 France U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 UUC France U19 2 - 1 Bosnia-Herzegovina U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/11/17 UUC France U19 7 - 0 Andorra U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 NT2 سێت 3 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 UYL Beşiktaş U19 3 - 2 Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 NT2 مۆناکۆ II 2 - 0 تۆلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UYL Monaco U19 3 - 0 Beşiktaş U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 NT2 ئۆڵەمپیک مارسێیل 1 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 NT2 مۆناکۆ II 1 - 0 Grasse بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 UYL Monaco U19 3 - 2 Porto U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 NT2 بۆردەلایس 2 - 2 مۆناکۆ II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UYL RB Leipzig U19 1 - 4 Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 NT2 مۆناکۆ II 0 - 1 مارتیگوێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 NT2 مۆناکۆ II 2 - 0 تاربێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 NT2 هایێریس 1 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 LI1 مێتز 0 - 1 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 NT2 مۆناکۆ II 0 - 1 سێت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 NT2 مۆناکۆ II 2 - 1 کۆلۆمایەرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Trophée des Champions پلەی دووەم 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان