پێناس

ناوی یەکەم
Imad
پاشناو
Faraj
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-02-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی لە دایکبوون
Croix
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Imad Faraj

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 لیل خپی 75 3 0 3 0 12 0 0 0 0
2017/2018 لێل II NA2 348 4 4 0 3 0 0 0 0 0
2016/2017 لێل II NA2 1056 19 9 10 3 11 3 1 0 0
گشتیی 1479 26 13 13 6 23 3 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/12/17 CDL لیل P 1 - 1 P نیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 NT2 لێل II 3 - 1 Croix Football IC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 LI1 مۆنتپێلیێر 3 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 LI1 ئامیێنس 3 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 LI1 لیل 3 - 1 سانت ئیتیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 NT2 ڤیری - چاتیلۆن 1 - 1 لێل II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 NT2 لێل II 0 - 1 درانسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 LI1 ڕێنێس 1 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 LI1 لیل 2 - 2 ترۆیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 LI1 لیل 0 - 4 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 LI1 گوینگامپ 1 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 NT2 لێل II 0 - 0 ئامیێنس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 LI1 لیل 0 - 0 بۆردۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 LI1 ئانجەرس 1 - 1 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 LI1 لیل 0 - 2 کان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 LI1 ستاسبۆرگ 3 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 LI1 لیل 3 - 0 نانت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 NT2 لێل II 1 - 1 Croix Football IC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

لیل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
35
20
21
22
بەرگریکاران
تەمەن
24
20
23
26
20
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
22
20
21
18
20
25
21
20
18
18
هێرشبەران
تەمەن
23
21
22
17
22
20
19
ڕاهێنەر
تەمەن
62