پێناس

ناوی یەکەم
Imad
پاشناو
Faraj
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-02-99
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی لە دایکبوون
Croix
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Imad Faraj

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 لیل خپی 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
2017/2018 لێل II NA2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 لێل II NA2 1056 19 9 10 3 11 3 1 0 0
گشتیی 1056 19 9 10 3 13 3 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 LI1 ستاسبۆرگ 3 - 0 لیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 LI1 لیل 3 - 0 نانت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 NT2 لێل II 1 - 1 Croix Football IC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 NT2 ئامیێنس 0 - 1 لێل II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 NT2 لێل II 2 - 1 پۆیزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 NT2 لێل II 2 - 3 Boulogne Billancou… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 NT2 لێنس II 2 - 0 لێل II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 NT2 سان ماور لویسی 1 - 1 لێل II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 NT2 لێل II 1 - 1 ڤیری - چاتیلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 NT2 لی هاڤری 3 - 1 لێل II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 NT2 فلێوری-مێڕۆگیس 2 - 1 لێل II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 NT2 دیپێ 1 - 1 لێل II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 NT2 لێل II 0 - 1 سانۆیس گراتیێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/01/17 NT2 لێل II 1 - 0 واسکوێهاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/12/16 NT2 لێل II 1 - 2 ئامیێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 NT2 پۆیزی 3 - 2 لێل II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 NT2 لێل II 0 - 0 درانسی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 NT2 Boulogne Billancou… 2 - 1 لێل II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

لیل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
34
20
20
22
بەرگریکاران
تەمەن
24
34
20
22
23
26
19
30
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
22
20
29
20
22
18
20
25
20
23
20
هێرشبەران
تەمەن
22
21
26
22
29
21
20
24
20
ڕاهێنەر
تەمەن
62