پێناس

ناوی یەکەم
Ahmed
پاشناو
Abdulridha
وڵات
عێراق
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-04-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
عێراق
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Ahmed Abdulridha

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 قوە جەوییە خوع ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2016/2017 قوە جەوییە خئق 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2016/2017 قوە جەوییە خوع ? 0 ? ? ? ? 1 ? ? ?
گشتیی 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 15/05/18 AFC ئەحەد 2 - 2 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/05/18 AFC قوە جەوییە 3 - 1 ئەحەد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 AFC قوە جەوییە 2 - 0 ئەلسوایق بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 AFC قوە جەوییە 1 - 1 Malkiya بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 AFC Al Jazeera 1 - 1 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 AFC Malkiya 3 - 4 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/02/18 FRI عێراق 4 - 1 سعودیە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/02/18 AFC ئەلسوایق 0 - 1 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/02/18 AFC قوە جەوییە 2 - 2 Al Jazeera بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 AFC Iraq U23 P 3 - 3 P ڤێتنام ژێر ٢٣ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/01/18 AFC Iraq U23 1 - 0 ئەردەن ژێر ٢٣ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 AFC سعودیە ژێر ٢٣ ساڵ 0 - 0 Iraq U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/01/18 AFC Iraq U23 4 - 1 مالیزیا ژێر ٢٣ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/12/17 GUC عێراق 3 - 0 یەمەن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/12/17 GUC عێراق 2 - 1 قەتەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 AFC Istiqlol 0 - 1 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/09/17 AFC قوە جەوییە 1 - 0 وەحدە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/09/17 AFC وەحدە 2 - 1 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی عێراق پاڵەوان 1x 2016/2017
نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
جامی یەکێتی ئاسیا پاڵەوان 2x 2017, 2016

خولە گرنگەکان