یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 02/02/19 NT2 مۆناکۆ II 3 - 2 مارتیگوێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/01/19 NT2 تۆلۆن 1 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/01/19 CDF مۆناکۆ 1 - 3 مێتز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 LI1 مۆناکۆ 1 - 5 ستاسبۆرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/01/19 LI1 مۆناکۆ 1 - 1 نیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/01/19 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 1 - 1 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/01/19 CDL مۆناکۆ P 1 - 1 P ڕێنێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/01/19 CDF کانێت 0 - 1 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 LI1 مۆناکۆ 0 - 2 گوینگامپ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/12/18 CDL مۆناکۆ 1 - 0 لۆریێنت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 NT2 مۆناکۆ II 0 - 1 کۆنسۆلات مارسێیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 UCL مۆناکۆ 0 - 2 بۆروسیا دۆرتموند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 NT2 ئێتۆیل فرێیوس سان … 2 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 NT2 جورا فوت 0 - 3 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 NT2 مۆناکۆ II 1 - 1 هایێریس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 NT2 ئانێسی 2 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 NT2 مۆناکۆ II 0 - 4 نیس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 NT2 مارتیگوێس 1 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 LI1 مۆناکۆ 0 - 0 لیل زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 LI1 نانت 1 - 3 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 FTC پاریس سان جێرماین 4 - 0 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 LI1 ترۆیس 0 - 3 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 LI1 مۆناکۆ 1 - 0 سانت ئیتیان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 LI1 کان 1 - 2 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 LI1 مۆناکۆ 0 - 0 ئامیێنس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان