پێناس

ناوی یەکەم
Nayair
پاشناو
Tiknizyan
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-05-99
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
شوێنی لە دایکبوون
Sankt-Peterburg
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
184 سم
کێش
74 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Nayair Tiknizyan

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 سسکا مۆسکۆ خپی 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 18 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 05/05/19 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 2 دینامۆ مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/04/19 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 0 ئانژی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 3 Orenburg بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 PRL سپارتاک مۆسکۆ 0 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 PRL سسکا مۆسکۆ 2 - 2 Ufa بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 PRL ئوراڵ 0 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 PRL سسکا مۆسکۆ 3 - 0 ڕوبن کازان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 PRL Arsenal Tula 2 - 0 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/11/18 UYL CSKA Moskva U19 1 - 1 Viktoria Plzeň U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UYL CSKA Moskva U19 1 - 2 Roma U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 کراسنۆدار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 UYL Roma U19 3 - 1 CSKA Moskva U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PRL ئانژی 0 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/10/18 CUP Tyumen P 1 - 1 P سسکا مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 0 - 1 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 UYL CSKA Moskva U19 1 - 4 Real Madrid U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 PRL Orenburg 0 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 1 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
خولی پلە یەکی ڕووسیا پلەی دووەم 1x 2017/2018
Super Cup پاڵەوان 1x 2018/2019

خولە گرنگەکان