پێناس

ناوی یەکەم
İrfan
پاشناو
Akgün
وڵات
تورکیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-07-96
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
تورکیا
شوێنی لە دایکبوون
Uşak
شوێنی یارییکردن
Attacker
İrfan Akgün

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Sancaktepe Bel… 2.L 290 8 4 4 4 9 0 0 0 0
2016/2017 Sancaktepe Bel… 3.L 2517 32 30 2 16 2 6 7 0 0
گشتیی 2807 40 34 6 20 11 6 7 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 02/12/17 2.L Sancaktepe Belediy… 2 - 0 Hatayspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.L Keçiörengücü 0 - 1 Sancaktepe Belediy… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 2.L Sancaktepe Belediy… 1 - 0 Kastamonuspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 2.L Sancaktepe Belediy… 1 - 1 Amed SK بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 2.L Sancaktepe Belediy… 1 - 0 بوکاسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 2.L İnegölspor 2 - 2 Sancaktepe Belediy… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 2.L Sancaktepe Belediy… 1 - 1 ساریێر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 2.L Kocaeli Birlikspor 0 - 5 Sancaktepe Belediy… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 2.L Sancaktepe Belediy… 1 - 0 Eyüpspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/09/17 2.L Etimesgut Belediyespor 0 - 0 Sancaktepe Belediy… زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 2.L Sancaktepe Belediy… 0 - 2 Menemen Belediyespor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 CUP Sancaktepe Belediy… E 2 - 4 E ئێلازگسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 2.L Bodrumspor 2 - 2 Sancaktepe Belediy… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 2.L Sancaktepe Belediy… 3 - 0 Tuzlaspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 3.L کارتالسپۆر 2 - 1 Sancaktepe Belediy… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 3.L Sancaktepe Belediy… 1 - 0 کۆجایلسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 3.L Sancaktepe Belediy… 2 - 1 Karacabey Birlikspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/03/17 3.L Kütahyaspor 1 - 1 Sancaktepe Belediy… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Sancaktepe Belediyespor پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
27
29
21
بەرگریکاران
تەمەن
23
25
29
26
21
30
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
25
19
23
22
29
23
25
هێرشبەران
تەمەن
21
27
26
21
21
26
ڕاهێنەر
تەمەن
59