پێناس

ناوی یەکەم
Benjamín Antonio
پاشناو
Garré
وڵات
ئەرجەنتین
ڕێکەوتی لە دایکبوون
11-07-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەرجەنتین
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
171 سم
کێش
63 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Benjamín Antonio Garré

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 29/04/19 PL2 Manchester City U23 3 - 1 Swansea City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/04/19 PL2 Blackburn Rovers U23 3 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/03/19 PL2 Chelsea U23 2 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 PL2 Manchester City U23 1 - 0 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 PL2 Manchester City U23 0 - 1 Brighton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/02/19 PL2 Liverpool U23 1 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/01/19 FLT سەندەرلاند 2 - 0 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/01/19 PL2 Arsenal U23 5 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/01/19 FLT ڕۆچدەیڵ 2 - 4 Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 PL2 Manchester City U23 1 - 5 West Ham United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 PL2 Manchester City U23 1 - 2 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/12/18 UYL Manchester City U19 2 - 1 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 PL2 Derby County U23 0 - 1 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 FLT بارنسلێی P 3 - 3 P Manchester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/11/18 UYL Olympique Lyonnais U19 2 - 0 Manchester City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 PL2 Leicester City U23 0 - 0 Manchester City U23 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UYL Manchester City U19 4 - 1 Shakhtar Donetsk U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PL2 Manchester City U23 3 - 0 Blackburn Rovers U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Premier League 2 Division One پلەی دووەم 1x 2016/2017
FA Youth Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

Manchester City U19 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
17
18
بەرگریکاران
تەمەن
18
17
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
19
17
17
18
18
16
17
18
18
19
18
18
19
هێرشبەران
تەمەن
16
18
19
17
18
ڕاهێنەر
تەمەن
40