پێناس

ناوی یەکەم
Mikhail
پاشناو
Ignatov
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-05-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
شوێنی لە دایکبوون
Moskva
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
188 سم
کێش
76 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Mikhail Ignatov

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 سپارتاک مۆسکۆ خپی 78 2 1 1 1 3 1 0 0 0
2018/2019 Spartak Moskva II FNL 348 6 6 0 6 0 0 0 0 0
2017/2018 سپارتاک مۆسکۆ خپی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
2017/2018 Spartak Moskva II FNL 71 1 1 0 1 1 0 0 0 0
گشتیی 497 9 8 1 8 8 1 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 07/10/18 PRL یێنیسێی 2 - 3 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/10/18 UEL سپارتاک مۆسکۆ 3 - 3 ڤییاڕیاڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 0 - 1 ڕۆستۆڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 1 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 UEL ڕاپید وین 2 - 0 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 2 تێرێک گرۆزنی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 FNL Zenit II 0 - 3 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 0 ڕۆتۆ ڤۆلگۆگڕاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 FNL خیمکی 1 - 3 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/08/18 FNL Spartak Moskva II 2 - 1 فاکێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 FNL سیبیر 1 - 0 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 FNL شینیک 1 - 1 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/07/18 CLF ترابزۆنسپۆر 1 - 4 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 0 - 1 دینامۆ مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 0 ڕۆستۆڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 PRL ئانژی 1 - 4 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 FNL ڕۆتۆ ڤۆلگۆگڕاد 1 - 0 Spartak Moskva II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/03/18 FNL Spartak Moskva II 0 - 0 فاکێل زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان