پێناس

ناوی یەکەم
Mikhail
پاشناو
Ignatov
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-05-00
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
شوێنی لە دایکبوون
Moskva
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
188 سم
کێش
76 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Mikhail Ignatov

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 سپارتاک مۆسکۆ خپی 275 7 3 4 2 15 1 0 0 0
2018/2019 Spartak Moskva II FNL 399 7 7 0 7 0 0 0 0 0
2017/2018 سپارتاک مۆسکۆ خپی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
2017/2018 Spartak Moskva II FNL 71 1 1 0 1 1 0 0 0 0
گشتیی 745 15 11 4 10 20 1 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 PRL کریلیا سۆڤێتۆڤ 1 - 2 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/05/19 PRL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 0 Ufa بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 PRL ئوراڵ 0 - 1 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/04/19 PRL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 1 ڕوبن کازان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/04/19 PRL Arsenal Tula 3 - 0 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/04/19 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 0 یێنیسێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/04/19 PRL ڕۆستۆڤ 2 - 1 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 FNL Spartak Moskva II 2 - 3 Krasnodar II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 PRL سپارتاک مۆسکۆ 0 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 PRL ئانژی 0 - 3 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 CUP سپارتاک مۆسکۆ 1 - 1 ئوراڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 2 - 1 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 3 - 1 کریلیا سۆڤێتۆڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/11/18 UUC Montenegro U19 0 - 2 Russia U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/11/18 UUC Russia U19 2 - 0 Cyprus U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/11/18 UUC Russia U19 1 - 1 Latvia U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 PRL سپارتاک مۆسکۆ 1 - 2 ئوراڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 CUP سپارتاک مۆسکۆ 1 - 0 ئانژی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان