پێناس

ناوی یەکەم
Cömert
پاشناو
Kandemir
وڵات
تورکیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
01-03-97
تەمەن
21
وڵاتی لە دایکبوون
تورکیا
شوێنی لە دایکبوون
Ereğli
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Cömert Kandemir

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 Zonguldak Kömü… 2.L 400 13 3 10 3 20 0 1 0 0
2016/2017 Zonguldak Kömü… 2.L 189 3 2 1 1 10 1 0 0 0
گشتیی 589 16 5 11 4 30 1 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 15/04/18 2.L Niğde Belediyespor 4 - 0 Zonguldak Kömürspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 2.L Zonguldak Kömürspor 1 - 1 Gümüşhanespor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 2.L Pendikspor 1 - 0 Zonguldak Kömürspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 2.L Zonguldak Kömürspor 0 - 0 هاجەتەپە زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 2.L Zonguldak Kömürspor 1 - 0 کارشیاکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 2.L Zonguldak Kömürspor 0 - 0 ئەنادۆلو سێلچوکلوسپۆر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 2.L Fatih Karagümrük 1 - 0 Zonguldak Kömürspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 2.L Zonguldak Kömürspor 0 - 0 ئالتای زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 2.L Zonguldak Kömürspor 1 - 1 Nazilli Belediyespor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 2.L Şanlıurfaspor 2 - 1 Zonguldak Kömürspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 2.L Kahramanmaraşspor 2 - 0 Zonguldak Kömürspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.L Zonguldak Kömürspor 1 - 0 Niğde Belediyespor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 2.L Gümüşhanespor 3 - 2 Zonguldak Kömürspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 2.L Zonguldak Kömürspor 2 - 0 Pendikspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 2.L هاجەتەپە 0 - 0 Zonguldak Kömürspor زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 2.L Zonguldak Kömürspor 0 - 0 Bugsaşspor زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 2.L کارشیاکا 0 - 0 Zonguldak Kömürspor زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 2.L Zonguldak Kömürspor 2 - 0 Bandırmaspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Zonguldak Kömürspor پێکهاتە

تەمەن
17
گۆڵپارێزان
تەمەن
30
24
25
بەرگریکاران
تەمەن
20
29
23
28
29
30
20
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
23
21
25
28
23
27
21
21
29
25
هێرشبەران
تەمەن
25
20
29
25
30
24
31
20
20
ڕاهێنەر
تەمەن
58