پێناس

ناوی یەکەم
Sidy Keba
پاشناو
Coly
وڵات
سەنیگال
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-02-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
سەنیگال
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
184 سم
کێش
79 کگ
Sidy Keba Coly

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 01/09/17 CLF ڕۆما 4 - 1 چاپیکۆینسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 ICC ڕۆما P 1 - 1 P یوڤێنتوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/07/17 ICC تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 3 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/07/17 CLF ڕۆما 1 - 0 سلۆڤاکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/07/17 CLF Pinzolo Campiglio 0 - 8 ڕۆما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 TOU Senegal U20 0 - 2 ئینگلتەرای ژێر ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 TOU لپۆرتوگالی ژێر ٢٠ ساڵ 0 - 3 Senegal U20 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 TOU فرانسای ژێر ٢٠ ساڵ 3 - 0 Senegal U20 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/02/17 UYL Roma U19 1 - 2 Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/11/16 UYL Roma U19 1 - 0 Cork City U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/11/16 UYL Cork City U19 1 - 3 Roma U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/10/16 UYL Roma U19 6 - 1 APOEL U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/09/16 UYL APOEL U19 0 - 3 Roma U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Coppa Italia Primavera پاڵەوان 1x 2016/2017
Super Cup Primavera پاڵەوان 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان