پێناس

ناوی یەکەم
Lutsharel
پاشناو
Geertruida
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-07-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Lutsharel Geertruida

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/09/17 UCL فێینورد 0 - 4 مانچێستەر ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 UUC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 2 - 1 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/05/17 UUC ئینگلتەرا -خوار ١٧ ساڵ 3 - 0 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 2 - 2 Norway U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/05/17 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 1 - 0 Ukraine U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 UUC ئیتاڵیا ژێر ١٧ ساڵ 1 - 2 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 16/03/17 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 3 - 2 Belarus U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/03/17 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 2 - 0 بێلجیکا -خوار ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/10/16 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 4 - 0 Hungary U17 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/09/16 UUC هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ 9 - 0 Liechtenstein U17 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/09/16 UUC Denmark U17 0 - 2 هۆڵەندا ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

فێینورد پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
35
19
31
بەرگریکاران
تەمەن
30
20
17
24
18
18
27
21
20
23
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
32
19
22
28
22
هێرشبەران
تەمەن
22
25
23
26
28
24
16
18
ڕاهێنەر
تەمەن
42