پێناس

ناوی یەکەم
Matthew
پاشناو
O'Riley
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-11-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Matthew O'Riley

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 فوڵهام خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 20/11/17 PL2 Southampton U23 3 - 4 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/11/17 FLT چارڵتۆن ئاتلەتیک 3 - 2 Fulham U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 PL2 Fulham U23 2 - 0 Norwich City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/10/17 PL2 Wolves U23 1 - 4 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 PL2 Fulham U23 2 - 1 Stoke City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 PAL Chelsea U18 6 - 1 Fulham U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 PL2 Blackburn Rovers U23 4 - 0 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 PL2 Fulham U23 3 - 0 West Bromwich Albi… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 CHA فوڵهام 1 - 1 کاردیف ستی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 PL2 Fulham U23 2 - 3 Aston Villa U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 LEC فوڵهام 0 - 1 بریستۆڵ ڕۆڤەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/08/17 FLT پۆرتسمۆس P 3 - 3 P Fulham U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 PL2 Fulham U23 1 - 2 Middlesbrough U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 LEC ویکۆمب واندێرێرز 0 - 2 فوڵهام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PL2 Newcastle United U23 2 - 0 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/04/17 PL2 Fulham U23 1 - 4 Wolves U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 PL2 Blackburn Rovers U23 3 - 2 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/04/17 PL2 Newcastle United U23 3 - 1 Fulham U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

فوڵهام پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
28
بەرگریکاران
تەمەن
24
19
24
29
29
30
17
17
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
28
26
23
19
25
22
26
19
25
29
26
17
20
هێرشبەران
تەمەن
27
23
22
28
ڕاهێنەر
تەمەن
49