پێناس

ناوی یەکەم
Lucas
پاشناو
Zahaczewski
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-09-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Lucas Zahaczewski

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 گریوسێر فۆڕس II REG 90 1 1 0 0 13 0 0 0 0
2017/2018 گریوسێر فۆڕس II REG 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 90 1 1 0 0 17 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/03/19 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 REG Augsburg II 1 - 3 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 REG Garching 2 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 REG شڤاینفورت 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG گریوسێر فۆڕس II 3 - 0 هێیمستیتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 REG مێمینگێن 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG بوخباخ 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 REG بایرێوس 0 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/07/18 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG Eichstätt 2 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 19B Unterhaching U19 1 - 4 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 19B Karlsruher SC U19 2 - 0 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 REG Unterföhring 2 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گریوسێر فۆڕس II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
21
20
18
بەرگریکاران
تەمەن
19
20
21
34
20
20
24
20
22
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
31
20
20
21
20
22
21
22
20
23
20
18
20
18
19
23
هێرشبەران
تەمەن
22
19
20
22
20
ڕاهێنەر
تەمەن
42