پێناس

ناوی یەکەم
Lucas
پاشناو
Zahaczewski
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-09-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Lucas Zahaczewski

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 گریوسێر فۆڕس II REG 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0
2017/2018 گریوسێر فۆڕس II REG 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 22/09/18 REG شڤاینفورت 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG گریوسێر فۆڕس II 3 - 0 هێیمستیتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 REG مێمینگێن 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG بوخباخ 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 REG بایرێوس 0 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/07/18 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG Eichstätt 2 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 19B Unterhaching U19 1 - 4 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 19B Karlsruher SC U19 2 - 0 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 REG Unterföhring 2 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 REG مێمینگێن 3 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 19B Freiburg U19 1 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 1 Garching بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گریوسێر فۆڕس II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
20
20
18
بەرگریکاران
تەمەن
18
20
20
19
24
20
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
31
24
20
19
21
22
21
22
19
19
17
20
18
18
20
23
هێرشبەران
تەمەن
22
19
19
21
20
ڕاهێنەر
تەمەن
42