پێناس

ناوی یەکەم
Maximilian
پاشناو
Pichler
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
04-09-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
182 سم
پێی یارییکردن
ڕاست
Maximilian Pichler

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڤاکەر بورگهاوسن REG 399 10 4 6 1 24 0 2 0 0
2016/2017 ڤاکەر بورگهاوسن REG 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
گشتیی 399 10 4 6 1 27 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 1 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 REG بوخباخ 3 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 4 - 0 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 4 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 0 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG بایرێوس 0 - 2 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/04/18 REG بایێرن میونشن II 5 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 1 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG Pipinsried 0 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 REG Eichstätt 2 - 1 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 1 - 0 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 5 بوخباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG نورنبێرگ II 1 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 REG مێمینگێن 2 - 2 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 3 - 1 بایرێوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 3 - 1 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 REG Augsburg II 1 - 0 ڤاکەر بورگهاوسن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Reg. Cup Bayern پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

ڤاکەر بورگهاوسن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
27
23
بەرگریکاران
تەمەن
28
24
25
26
19
18
21
26
30
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
21
19
24
18
23
19
20
هێرشبەران
تەمەن
24
19
32
25
21
19
ڕاهێنەر
تەمەن
41