پێناس

ناوی یەکەم
Patrick
پاشناو
Ort
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-12-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Patrick Ort

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 گریوسێر فۆڕس II REG 548 8 6 2 1 5 0 1 0 0
گشتیی 548 8 6 2 1 5 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 24/11/18 REG گریوسێر فۆڕس II 3 - 1 بایرێوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 0 بایێرن میونشن II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 REG Eichstätt 1 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 REG مێمینگێن 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG بوخباخ 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 Augsburg II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 REG بایرێوس 0 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/07/18 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 2 Schalding-Heining بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG ئیلەرتیسن 3 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 19B Unterhaching U19 1 - 4 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 19B Karlsruher SC U19 2 - 0 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 19B Freiburg U19 1 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 19B Greuther Fürth U19 0 - 1 Augsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 19B Wehen Wiesbaden U19 2 - 0 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 19B Greuther Fürth U19 1 - 3 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 19B Heidenheim U19 3 - 2 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

گریوسێر فۆڕس II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
20
20
18
بەرگریکاران
تەمەن
18
20
20
19
24
20
22
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
31
24
20
19
21
22
21
22
19
19
18
20
18
19
20
23
هێرشبەران
تەمەن
22
19
19
21
20
ڕاهێنەر
تەمەن
42