پێناس

ناوی یەکەم
Tim
پاشناو
Möller
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-03-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Osnabrück
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
180 سم
کێش
67 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Tim Möller

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ئۆسنابروک 3.L ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 ئۆسنابروک 3.L 32 1 0 1 0 3 0 0 0 0
گشتیی 32 1 0 1 0 3 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 3.L ئونتەرهاچین 4 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 3.L ئۆسنابروک 1 - 1 فێردێر برێمن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 U-B Osnabrück U19 0 - 0 RB Leipzig U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 3.L ئالێن 2 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 U-B Osnabrück U19 0 - 1 Niendorfer TSV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 U-B Hertha BSC U19 2 - 1 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 U-B Osnabrück U19 2 - 3 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 U-B Hannover 96 U19 2 - 2 Osnabrück U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 U-B Osnabrück U19 3 - 1 Chemnitzer FC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 U-B Osnabrück U19 0 - 4 St. Pauli U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/11/17 U-B Osnabrück U19 1 - 2 Werder Bremen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 U-B RB Leipzig U19 7 - 0 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 U-B Osnabrück U19 1 - 4 Wolfsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 U-B Niendorfer TSV U19 0 - 3 Osnabrück U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 U-B Dynamo Dresden U19 5 - 1 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 U-B Energie Cottbus U19 3 - 1 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 U-B Osnabrück U19 0 - 3 Wolfsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 U-B Nordwest U19 1 - 6 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ئۆسنابروک پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
25
19
19
بەرگریکاران
تەمەن
30
31
29
30
22
29
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
24
32
29
20
21
19
20
28
25
هێرشبەران
تەمەن
26
32
25
21
33
19
19
ڕاهێنەر
تەمەن
44