پێناس

ناوی یەکەم
Noah
پاشناو
Awuku
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-01-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Kiel
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
182 سم
کێش
84 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Noah Awuku

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 هۆڵستاین کیلێر II REG 1324 16 15 1 6 2 4 0 0 0
2018/2019 هۆڵستاین کیێل 2.B 1 1 0 1 0 3 0 0 0 0
2017/2018 هۆڵستاین کیێل 2.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 1325 17 15 2 6 5 4 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 11/11/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 4 - 2 ئۆڵدینبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 4 - 1 فێردێر برێمن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG شوارز-ڤیب رێهدین 2 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 0 Germania Egestorf بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 2.B هۆڵستاین کیێل 1 - 1 کۆڵن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 0 - 1 سانت پاولی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 2.B ئێرزگێبریج 2 - 1 هۆڵستاین کیێل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/10/18 REG هانۆڤێر ٩٦ II 1 - 1 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 REG Lupo-Martini 2 - 3 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 0 Jeddeloh بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 2.B هۆڵستاین کیێل 2 - 2 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 REG ئۆلدێنبورگ 0 - 0 هۆڵستاین کیلێر II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 0 - 2 Weiche Flensburg بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 2 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/08/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 1 لێس ئێس کەی هانسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 REG هاڤێلسی 1 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 3 - 2 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 REG ئینتراخت نۆردیستید 3 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هۆڵستاین کیێل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
33
21
19
بەرگریکاران
تەمەن
22
19
30
21
21
31
21
27
31
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
22
26
27
24
21
26
22
34
20
25
31
هێرشبەران
تەمەن
18
26
20
22
ڕاهێنەر
تەمەن
43