پێناس

ناوی یەکەم
Noah
پاشناو
Awuku
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-01-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Kiel
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
182 سم
کێش
84 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Noah Awuku

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 هۆڵستاین کیێل 2.B ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 هۆڵستاین کیێل 2.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 05/05/18 U-B Dynamo Dresden U19 3 - 1 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 U-B Holstein Kiel U19 1 - 3 Eintracht Braunsch… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 U-B Holstein Kiel U19 2 - 3 Hamburger SV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 U-B Hertha BSC U19 8 - 2 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 U-B Holstein Kiel U19 3 - 3 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 U-B Hannover 96 U19 3 - 3 Holstein Kiel U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 U-B Holstein Kiel U19 0 - 1 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 U-B Chemnitzer FC U19 2 - 1 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 U-B Holstein Kiel U19 1 - 2 St. Pauli U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 U-B RB Leipzig U19 3 - 1 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 U-B Holstein Kiel U19 0 - 3 Wolfsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 U-B Niendorfer TSV U19 1 - 5 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 U-B Holstein Kiel U19 0 - 2 Werder Bremen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 U-B Holstein Kiel U19 2 - 2 Dynamo Dresden U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 U-B Eintracht Braunsch… 2 - 3 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 U-B Hamburger SV U19 2 - 0 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 U-B Holstein Kiel U19 1 - 3 Hertha BSC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 UWC ئەڵمانیا -خوار ١٧ ساڵ 1 - 2 بڕازیل ژێر ١٧ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هۆڵستاین کیێل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
32
21
19
بەرگریکاران
تەمەن
22
19
30
21
21
31
21
27
31
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
21
22
27
20
25
33
20
25
هێرشبەران
تەمەن
18
26
20
20
ڕاهێنەر
تەمەن
42