پێناس

ناوی یەکەم
Noah
پاشناو
Awuku
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-01-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Kiel
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
182 سم
کێش
84 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Noah Awuku

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 هۆڵستاین کیلێر II REG 662 8 8 0 4 1 2 0 0 0
2018/2019 هۆڵستاین کیێل 2.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017/2018 هۆڵستاین کیێل 2.B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 662 8 8 0 4 1 2 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 16/09/18 REG ئۆلدێنبورگ 0 - 0 هۆڵستاین کیلێر II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 0 - 2 Weiche Flensburg بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 2 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/08/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 2 - 1 لێس ئێس کەی هانسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 REG هاڤێلسی 1 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 3 - 2 هامبورگێر ئێس ڤی II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 REG ئینتراخت نۆردیستید 3 - 2 هۆڵستاین کیلێر II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 REG هۆڵستاین کیلێر II 4 - 1 ۆڵفسبۆڕگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 REG ئۆڵدینبێرگ 0 - 0 هۆڵستاین کیلێر II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 19B Dynamo Dresden U19 3 - 1 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 19B Holstein Kiel U19 1 - 3 Eintracht Braunsch… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 19B Holstein Kiel U19 2 - 3 Hamburger SV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 19B Hertha BSC U19 8 - 2 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 19B Holstein Kiel U19 3 - 3 Union Berlin U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 19B Hannover 96 U19 3 - 3 Holstein Kiel U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 19B Holstein Kiel U19 0 - 1 Osnabrück U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 19B Chemnitzer FC U19 2 - 1 Holstein Kiel U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 19B Holstein Kiel U19 1 - 2 St. Pauli U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هۆڵستاین کیێل پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
32
21
19
بەرگریکاران
تەمەن
22
19
30
21
21
31
21
27
31
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
22
26
27
24
21
26
22
34
20
25
30
هێرشبەران
تەمەن
18
26
20
22
ڕاهێنەر
تەمەن
42