پێناس

ناوی یەکەم
Luke
پاشناو
Thomas
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Luke Thomas

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 11/08/18 PAL Leicester City U18 1 - 2 Reading U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 PAL Leicester City U18 4 - 1 Norwich City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 PAL Swansea City U18 0 - 0 Leicester City U18 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PAL Arsenal U18 1 - 3 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 PAL Leicester City U18 1 - 3 Southampton U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 PAL Reading U18 3 - 1 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/01/18 FLT ئۆڵدهام ئاتلەتیک 4 - 2 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/01/18 FYC Nottingham Forest U18 P 1 - 1 P Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 PAL Tottenham Hotspur U18 4 - 4 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/01/18 PL2 Leicester City U23 6 - 1 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 PAL Norwich City U18 1 - 0 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/12/17 FYC Portsmouth U18 E 1 - 2 E Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 PAL Leicester City U18 3 - 1 Swansea City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 PAL Fulham U18 2 - 2 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 PAL Leicester City U18 2 - 0 Arsenal U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 PAL Leicester City U18 2 - 3 Chelsea U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 PAL Aston Villa U18 2 - 0 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 PAL Leicester City U18 2 - 1 West Ham United U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان