پێناس

ناوی یەکەم
Luke
پاشناو
Thomas
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Luke Thomas

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/03/19 PIC Leicester City U23 P 1 - 1 P Bayern München U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/02/19 FYC Leicester City U18 E 1 - 2 E Watford U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 PAL Leicester City U18 1 - 2 Brighton U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 PL2 Leicester City U23 0 - 1 Derby County U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/02/19 PL2 Blackburn Rovers U23 7 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/01/19 FYC Bolton Wanderers U18 0 - 3 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 PAL Reading U18 0 - 4 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 15/01/19 FYC Leicester City U18 4 - 0 Crewe Alexandra U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 PAL Leicester City U18 2 - 3 Chelsea U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 FYC Leicester City U18 E 2 - 1 E Fulham U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 PAL Leicester City U18 0 - 4 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/11/18 PIC Leicester City U23 1 - 0 Sparta Praha U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 PAL Norwich City U18 3 - 3 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 FLT ڕۆچدەیڵ P 2 - 2 P Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PL2 Liverpool U23 3 - 1 Leicester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PAL Southampton U18 0 - 1 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 FLT بەری 2 - 1 Leicester City U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 PAL Aston Villa U18 0 - 3 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Leicester City U18 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
بەرگریکاران
تەمەن
17
18
18
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
17
16
16
16
17
16
17
17
17
17
17
17
16
هێرشبەران
تەمەن
16
ڕاهێنەر
تەمەن
62