یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 27/04/19 SÜL فەنارباخچە 1 - 1 ترابزۆنسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/04/19 SÜL ئالانیاسپۆر 1 - 0 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/04/19 SÜL فەنارباخچە 1 - 1 گاڵاتەسەرای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 SÜL ئەنکەراگوجو 1 - 1 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/03/19 CLF فەنارباخچە 4 - 0 ئیسکیشەهرسپۆر کولوبو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/03/19 SÜL فەنارباخچە 2 - 1 سیڤاسسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 SÜL ئیستانبوڵ بی بی 2 - 1 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 SÜL فەنارباخچە 3 - 2 ڕیزێسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/02/19 SÜL بێشکتاش 3 - 3 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/02/19 UEL زینیت 3 - 1 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 SÜL فەنارباخچە 1 - 1 کۆنیاسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/02/19 UEL فەنارباخچە 1 - 0 زینیت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/02/19 SÜL قەیسەریسپۆر 1 - 0 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/02/19 SÜL فەنارباخچە 2 - 0 گۆزتێپ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/01/19 SÜL فەنارباخچە 3 - 2 Yeni Malatyaspor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/01/19 CUP فەنارباخچە 0 - 1 Ümraniyespor بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/01/19 SÜL بورساسپۆر 1 - 1 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/01/19 CUP Ümraniyespor 1 - 0 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/01/19 CLF فەنارباخچە 3 - 2 ئالکمار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 04/10/18 UEL فەنارباخچە 2 - 0 سپارتاک ترناڤا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SÜL ڕیزێسپۆر 3 - 0 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 SÜL فەنارباخچە 1 - 1 بێشکتاش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 UEL دینامۆ زاگرێب 4 - 1 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SÜL کۆنیاسپۆر 0 - 1 فەنارباخچە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 SÜL فەنارباخچە 2 - 3 قەیسەریسپۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان