پێناس

ناوی یەکەم
Rodrigo
پاشناو
Moura Nascimento
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-01-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Rodrigo Moura Nascimento

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ڤیلافرانکوێنسێ CDP 512 6 5 1 0 0 0 0 0 0
2016/2017 ڤیلافرانکوێنسێ CDP 630 7 7 0 0 0 0 1 0 0
گشتیی 1142 13 12 1 0 0 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 15/04/18 CPP پرایێنسی 0 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 0 Loures بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 CPP Coruchense 0 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 TDP پرایێنسی E 3 - 2 E ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 CPP گوادالوپێ 0 - 3 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 CPP سینترێنس 1 - 2 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 2 - 2 Coruchense بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 1 - 1 Carapinheirense بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 CPP مافرا 0 - 0 ڤیلافرانکوێنسێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 3 - 0 ڤیتۆری دی سێرناچێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 CPP ناڤال 1º مایۆ 0 - 3 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 CPP ئالکانێننسێ 2 - 1 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 CPP ڤیلافرانکوێنسێ 2 - 0 کاڵداس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/01/17 CPP مافرا 1 - 1 ڤیلافرانکوێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ڤیلافرانکوێنسێ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
38
22
20
بەرگریکاران
تەمەن
20
32
22
25
31
21
23
25
20
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
36
34
33
24
هێرشبەران
تەمەن
34
30
21
24
23
29
25
ڕاهێنەر
تەمەن
37