پێناس

ناوی یەکەم
Fabian Maria
پاشناو
Lago Vilela de Abreu
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
24-10-97
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
Rio de Janeiro
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Fabian Maria Lago Vilela de Abreu

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 ئاڤای CA1 90 1 1 0 0 11 0 1 0 0
2018 ئاڤای SEB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2017 ئاڤای PRL 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017 ئاڤای CA1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017 ئاڤای خپی 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 90 1 1 0 0 13 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 01/04/18 CA1 ئاڤای 2 - 2 چاپیکۆینسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/03/18 CA1 ئاڤای 0 - 0 براسکی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/03/18 CA1 Atlético Tubarão 2 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/03/18 CA1 ئاڤای 1 - 2 کریسیوما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 CA1 Concórdia 1 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 CA1 ئاڤای 0 - 1 Hercílio Luz بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 CA1 Joinville 0 - 2 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 CA1 ئاڤای 3 - 2 Internacional SC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/02/18 CA1 ئاڤای 1 - 1 Atlético Tubarão بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 CDB سێیلاندیا 2 - 3 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 CA1 ئاڤای 0 - 2 Concórdia بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 CA1 ئاڤای 3 - 3 فیگوێیرێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 CA1 ئاڤای 2 - 1 Joinville بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 CA1 ئاڤای 1 - 1 Internacional SC بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/01/17 SMR ئاڤای 0 - 1 لۆندرینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Catarinense 1 پلەی دووەم 1x 2017

خولە گرنگەکان

ئاڤای پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
37
27
20
36
18
بەرگریکاران
تەمەن
20
34
23
35
28
27
20
20
21
28
19
25
27
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
21
23
25
19
20
22
36
22
18
20
32
19
25
18
25
29
هێرشبەران
تەمەن
34
20
23
20
24
25
30
28
21
25
23
ڕاهێنەر
تەمەن
70