پێناس

ناوی یەکەم
Carlos Alberto
پاشناو
da Silva de Maria
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-04-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
پێی یارییکردن
ڕاست
Carlos Alberto da Silva de Maria

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2019 Portuguesa San… PAA 1009 12 12 0 2 0 4 1 0 0
2018 ئاڤای SEB 119 5 1 4 1 8 0 0 0 0
2018 Portuguesa San… PAA 1624 21 19 2 9 2 7 3 0 1
2017 Portuguesa San… PAA 1141 15 12 3 1 3 0 3 0 0
گشتیی 3893 53 44 9 13 13 11 7 0 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 21/03/19 PAA Taubaté 1 - 1 Portuguesa Santista بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 PAA Inter de Limeira 1 - 2 Portuguesa Santista بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/03/19 PAA Portuguesa Santista 1 - 0 Sertãozinho بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 PAA Atibaia 1 - 0 Portuguesa Santista بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/02/19 PAA Portuguesa Santista 1 - 0 یۆڤانتۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 PAA سانتۆ ئاندرێ 2 - 2 Portuguesa Santista بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/02/19 PAA Portuguesa Santista 4 - 3 XV de Piracicaba بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 PAA Portuguesa Santista 1 - 2 Água Santa بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 PAA Penapolense 1 - 2 Portuguesa Santista بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/01/19 PAA Portuguesa Santista 2 - 2 پۆرتوگوێزا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 PAA Rio Claro 1 - 0 Portuguesa Santista بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/01/19 PAA Linense 0 - 2 Portuguesa Santista بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 PAA Portuguesa Santista 1 - 0 Nacional SP بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 SEB ئاڤای 2 - 0 بوا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/09/18 SEB ئاڤای 1 - 0 سی ئاڕ بڕازیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/08/18 SEB ئاڤای 1 - 0 یوڤێنتودی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 SEB ئاڤای 0 - 0 ئەتلەتیکۆ گۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 27/06/18 SEB Oeste 1 - 0 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Paulista A3 پلەی دووەم 1x 2018

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/12/18 Avaí Portuguesa نەزانراو
02/05/18 Portuguesa Avaí خواستن

خولە گرنگەکان

Portuguesa Santista پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
23
25
بەرگریکاران
تەمەن
35
24
24
21
22
25
26
25
29
35
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
23
30
33
27
24
36
25
هێرشبەران
تەمەن
36
35
26
25
32
ڕاهێنەر
تەمەن
56