پێناس

ناوی یەکەم
Vinícius José
پاشناو
Paixão de Oliveira Júnior
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-07-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
São Gonçalo
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
177 سم
کێش
62 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 فلامێنگۆ CA1 ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017 فلامێنگۆ PRL 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
2017 فلامێنگۆ خپی 702 25 4 21 3 26 3 3 0 0
گشتیی 792 26 5 21 3 26 3 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 14/12/17 COS فلامێنگۆ 1 - 1 ئیندیپێندیێنتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/12/17 COS ئیندیپێندیێنتی 2 - 1 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 SEA ڤیتۆریا 1 - 2 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 COS جونیۆ 0 - 2 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 SEA فلامێنگۆ 1 - 2 سانتۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 COS فلامێنگۆ 2 - 1 جونیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 SEA کۆریتیبا 1 - 0 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 SEA پاڵمێراس 2 - 0 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/11/17 SEA فلامێنگۆ 2 - 0 کروزێیرۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 SEA گرێمیۆ 3 - 1 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/11/17 COS فلامێنگۆ 3 - 3 فلومێنێنزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 SEA فلامێنگۆ 0 - 0 ڤاسکۆ دا گاما زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 COS فلومێنێنزی 0 - 1 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 SEA پۆنتی پریتا 1 - 0 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 CDB کروزێیرۆ P 0 - 0 P فلامێنگۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 SEA فلامێنگۆ 1 - 1 ئاڤای بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/09/17 COS فلامێنگۆ 4 - 0 چاپیکۆینسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 SEA فلامێنگۆ 2 - 0 سپۆرت ڕێسیفی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
Sudamericano U17 پاڵەوان 1x 2017 Chile
یانە ناوخۆییەکان
جامی بەڕازیل پلەی دووەم 1x 2017
Carioca 1 پاڵەوان 1x 2017
نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
کۆپا سودائەمریکانا پلەی دووەم 1x 2017

خولە گرنگەکان

فلامێنگۆ پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
32
19
25
21
28
بەرگریکاران
تەمەن
33
19
17
25
19
31
19
26
31
25
38
18
25
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
27
29
25
21
28
19
21
26
22
32
20
32
25
20
هێرشبەران
تەمەن
26
17
17
19
34
21
17
28
25
20
ڕاهێنەر
تەمەن
68