پێناس

ناوی یەکەم
Vinícius José
پاشناو
Paixão de Oliveira Júnior
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-07-00
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی لە دایکبوون
São Gonçalo
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
177 سم
کێش
62 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Vinícius José Paixão de Oliveira Júnior

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 فلامێنگۆ CA1 751 13 7 6 1 6 4 2 0 1
2018 فلامێنگۆ خپی 976 12 11 1 5 1 4 3 0 0
2017 فلامێنگۆ خپی 702 25 4 21 3 26 3 3 0 0
2017 فلامێنگۆ PRL 90 1 1 0 0 0 0 0 0 0
گشتیی 2519 51 23 28 9 33 11 8 0 1

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 14/06/18 SEA پاڵمێراس 1 - 1 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/06/18 SEA فلامێنگۆ 2 - 0 پارانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/06/18 SEA فلومێنێنزی 0 - 2 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 SEA فلامێنگۆ 1 - 0 کۆرینسیانز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/05/18 SEA فلامێنگۆ 2 - 0 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 SEA ئاتلەتیکۆ مینێیرۆ 0 - 1 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/05/18 COL ڕیڤەر پلەیت 0 - 0 فلامێنگۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 SEA فلامێنگۆ 1 - 1 ڤاسکۆ دا گاما بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/05/18 COL فلامێنگۆ 2 - 0 ئێمێلێک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 SEA چاپیکۆینسی 3 - 2 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/05/18 CDB فلامێنگۆ 0 - 0 پۆنتی پریتا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 SEA فلامێنگۆ 2 - 0 ئینتەرناسیۆنال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/05/18 CDB پۆنتی پریتا 0 - 1 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SEA سیارا 0 - 3 فلامێنگۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/04/18 COL سانتا فێ 0 - 0 فلامێنگۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 SEA فلامێنگۆ 2 - 0 ئەمێریکا مینێریۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/04/18 COL فلامێنگۆ 1 - 1 سانتا فێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 SEA ڤیتۆریا 2 - 2 فلامێنگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

هەڵبژاردە
Sudamericano U17 پاڵەوان 1x 2017 Chile
یانە ناوخۆییەکان
جامی بەڕازیل پلەی دووەم 1x 2017
Carioca 1 پاڵەوان 1x 2017
نێودەوڵەتییەکان لەگەڵ یانە
کۆپا سودائەمریکانا پلەی دووەم 1x 2017

خولە گرنگەکان