پێناس

ناوی یەکەم
Alaa Gatea
پاشناو
Jaaz
وڵات
عێراق
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-06-87
تەمەن
30
وڵاتی لە دایکبوون
عێراق
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Alaa Gatea Jaaz

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 16/04/18 AFC زەورا 2 - 1 Manama بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 10/04/18 AFC زەورا 1 - 1 ئەحەد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/03/18 AFC Manama 1 - 3 زەورا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/02/18 AFC زەورا 0 - 0 جەیش زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/02/18 AFC ئەحەد 1 - 1 زەورا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/05/17 AFC زەورا 0 - 1 قوە جەوییە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/05/17 AFC قوە جەوییە 1 - 1 زەورا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/05/17 AFC زەورا 1 - 1 Al Ahli بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 AFC ئەلسوایق 0 - 1 زەورا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 AFC جەیش 0 - 3 زەورا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/03/17 AFC زەورا 3 - 1 جەیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/03/17 AFC Al Ahli 1 - 1 زەورا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/02/17 AFC زەورا 0 - 0 ئەلسوایق زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان