پێناس

ناوی یەکەم
Issah
پاشناو
Abass
وڵات
غانا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
26-09-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
غانا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Issah Abass

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئۆڵیمپیا 1.S 977 12 11 1 5 1 5 3 0 0
2016/2017 ئۆڵیمپیا 1.S 489 9 5 4 4 5 2 2 0 0
گشتیی 1466 21 16 5 9 6 7 5 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 03/12/17 1.S دۆمزەیل 1 - 0 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 CUP ماریبۆر 1 - 1 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 1.S ئۆڵیمپیا 1 - 0 Krško بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 1.S ماریبۆر 1 - 0 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 CUP ئۆڵیمپیا 3 - 0 ماریبۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 1.S ئۆڵیمپیا 1 - 0 Ankaran Hrvatini بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 1.S Krško 2 - 4 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 1.S ئۆڵیمپیا 0 - 0 ماریبۆر زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 1.S Ankaran Hrvatini 1 - 3 ئۆڵیمپیا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 1.S ئۆڵیمپیا 4 - 0 ڕودار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 1.S تریگلاڤ 0 - 0 ئۆڵیمپیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 1.S ئۆڵیمپیا 4 - 0 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/07/17 1.S گۆریسا 0 - 2 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/07/17 1.S ئۆڵیمپیا 3 - 1 سێلێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 06/07/17 UEL ئۆڵیمپیا 0 - 1 VPS بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/06/17 UEL VPS 1 - 0 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 CUP دۆمزەیل 1 - 0 ئۆڵیمپیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/05/17 1.S ئۆڵیمپیا 1 - 0 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Cup پلەی دووەم 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

ئۆڵیمپیا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
37
28
19
بەرگریکاران
تەمەن
27
34
27
29
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
22
26
23
24
25
23
25
23
31
24
21
23
27
18
هێرشبەران
تەمەن
34
23
23
ڕاهێنەر
تەمەن
39