پێناس

ناوی یەکەم
Luis
پاشناو
Binks
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-09-01
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Luis Binks

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 27/04/19 PAL Tottenham Hotspur U18 3 - 4 Leicester City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/04/19 PAL Arsenal U18 3 - 2 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 PAL Tottenham Hotspur U18 4 - 0 Fulham U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 PAL Norwich City U18 0 - 3 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/03/19 UYL Porto U19 2 - 0 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 PAL Tottenham Hotspur U18 5 - 3 West Ham United U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 PAL Reading U18 0 - 2 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/02/19 UYL PAOK U19 0 - 1 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/01/19 FYC Arsenal U18 E 5 - 2 E Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 PAL Brighton U18 1 - 4 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 PAL Tottenham Hotspur U18 1 - 0 Swansea City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/12/18 FYC Millwall U18 E 1 - 2 E Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 UYL Barcelona U19 0 - 2 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 PAL Leicester City U18 0 - 4 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/11/18 UYL Tottenham Hotspur U19 2 - 4 Internazionale U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 PAL Tottenham Hotspur U18 3 - 2 Arsenal U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/11/18 UYL Tottenham Hotspur U19 2 - 0 PSV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PAL Fulham U18 1 - 1 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
U18 Premier League Cup پلەی دووەم 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

Tottenham Hotspur U18 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
17
16
18
بەرگریکاران
تەمەن
17
17
18
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
17
17
16
16
16
18
17
16
18
17
18
18
18
18
18
18
17
هێرشبەران
تەمەن
17
18
17
18
17
18
16
ڕاهێنەر
تەمەن
52