پێناس

ناوی یەکەم
Luis
پاشناو
Binks
وڵات
ئینگلتەرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-09-01
تەمەن
17
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Luis Binks

کاروانی یارییکردن

No results found.

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 11/12/18 UYL Barcelona U19 0 - 2 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 PAL Leicester City U18 0 - 4 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/11/18 UYL Tottenham Hotspur U19 2 - 4 Internazionale U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 PAL Tottenham Hotspur U18 3 - 2 Arsenal U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/11/18 UYL Tottenham Hotspur U19 2 - 0 PSV U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 PAL Fulham U18 1 - 1 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/10/18 UYL PSV U19 2 - 2 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 PAL Tottenham Hotspur U18 6 - 1 Aston Villa U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/10/18 FLT گیلینگام 0 - 4 Tottenham Hotspur U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 PAL Tottenham Hotspur U18 7 - 0 Norwich City U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/10/18 UYL Tottenham Hotspur U19 1 - 1 Barcelona U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 PL2 Everton U23 6 - 0 Tottenham Hotspur U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/09/18 UYL Internazionale U19 1 - 1 Tottenham Hotspur U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 0 Manchester City U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/09/18 FLT کراولێی تاون P 1 - 1 P Tottenham Hotspur U21 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 PAL Southampton U18 2 - 5 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 PAL Tottenham Hotspur U18 2 - 0 Chelsea U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 PAL Swansea City U18 1 - 5 Tottenham Hotspur U18 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
U18 Premier League Cup پلەی دووەم 1x 2017/2018

خولە گرنگەکان

Tottenham Hotspur U18 پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
18
17
17
بەرگریکاران
تەمەن
17
16
18
18
ناوەڕاستکاران
تەمەن
17
16
17
17
17
18
16
17
18
18
17
18
17
هێرشبەران
تەمەن
17
17
18
16
18
17
ڕاهێنەر
تەمەن