پێناس

ناوی یەکەم
Niko
پاشناو
Hansen
وڵات
دێنمارک
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-09-94
تەمەن
24
وڵاتی لە دایکبوون
دێنمارک
شوێنی لە دایکبوون
Randers
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
178 سم
کێش
77 کگ
Niko Hansen

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 کۆڵۆمبۆس کریو خوئ 1087 23 11 12 9 17 3 1 0 0
2017 کۆڵۆمبۆس کریو خوئ 416 15 3 12 2 20 1 0 0 0
گشتیی 1503 38 14 24 11 37 4 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 02/11/18 MLS دی سی یونایتد P 2 - 2 P کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 2 Minnesota United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 MLS ئۆرلاندۆ سیتی 2 - 1 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 MLS مۆنتێریال ئیمپاکت 3 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 0 - 0 فێلادێلفیا یونیۆن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 2 - 1 کۆلۆرادۆ ڕاپیدس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/09/18 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 3 - 2 کۆڵۆمبۆس کریو x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 MLS دالاس 0 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 2 - 1 New York City بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 MLS شیگاکۆ فایەر 1 - 1 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 MLS نیویۆرک رب. 2 - 3 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 3 - 2 ئۆرلاندۆ سیتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/07/18 MLS New York City 2 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 MLS لۆس ئانجێلێس گالاکسی 4 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 2 - 1 ڕیاڵ ساڵت لەیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 MLS Los Angeles FC 2 - 0 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 MLS کۆڵۆمبۆس کریو 1 - 1 نیویۆرک رب. بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 UOC کۆڵۆمبۆس کریو P 2 - 2 P شیگاکۆ فایەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

کۆڵۆمبۆس کریو پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
25
25
23
بەرگریکاران
تەمەن
23
32
24
23
28
28
20
30
ناوەڕاستکاران
تەمەن
22
35
22
31
24
34
30
21
29
22
21
25
هێرشبەران
تەمەن
30
26
27
ڕاهێنەر
تەمەن
45
41