پێناس

ناوی یەکەم
Mehdi
پاشناو
Dioury
وڵات
سەنیگال
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-11-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
سەنیگال
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
189 سم
کێش
72 کگ
Mehdi Dioury

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018 Tromsdalen 1.D 658 18 7 11 3 18 0 2 0 0
2017 ترۆمسە خپی 90 1 1 0 0 6 0 0 0 0
گشتیی 748 19 8 11 3 24 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 11/11/18 1.D Jerv 0 - 1 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 1.D Tromsdalen 0 - 3 سۆگندال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 1.D Tromsdalen 0 - 2 هامکام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 1.D کۆنگسڤینگەر 1 - 1 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 1.D Tromsdalen 0 - 2 میۆندالین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 1.D Tromsdalen 2 - 2 ساندێس ئولف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 1.D Tromsdalen 2 - 2 ئالێسوندس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 1.D Levanger 1 - 2 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 1.D Tromsdalen 4 - 2 نۆتۆدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 1.D Florø 1 - 0 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 1.D Tromsdalen 3 - 2 سترۆمین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/07/18 1.D هامکام 0 - 0 Tromsdalen زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 1.D Tromsdalen 1 - 0 Florø بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/06/18 1.D سترۆمین 1 - 3 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/06/18 1.D Tromsdalen 1 - 0 Åsane بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/06/18 1.D Tromsdalen 1 - 0 Jerv بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/06/18 1.D ئولینساکەر/کیسا 4 - 2 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 1.D ساندێس ئولف 2 - 1 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
07/04/18 Tromsø TUIL نەزانراو

خولە گرنگەکان

Tromsdalen پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
24
بەرگریکاران
تەمەن
19
20
20
25
28
25
ناوەڕاستکاران
تەمەن
27
24
27
19
28
29
25
28
18
هێرشبەران
تەمەن
33
29
31
26
18
16
ڕاهێنەر
تەمەن
42