پێناس

ناوی یەکەم
Pedro
پاشناو
Lomba Neto
وڵات
پۆرتوگال
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-03-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
پۆرتوگال
شوێنی لە دایکبوون
Viana do Castelo
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
172 سم
کێش
69 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Pedro Lomba Neto

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 لازیۆ خپی 0 0 0 0 0 11 0 0 0 0
2017/2018 سپۆرتین براگا خپی 7 1 0 1 0 3 0 0 0 0
2016/2017 سپۆرتین براگا خپی 47 2 0 2 0 2 1 0 0 0
2016/2017 سپۆرتین براگا II SEL 33 1 0 1 0 2 0 0 0 0
گشتیی 87 4 0 4 0 18 1 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 SEA کرۆتۆن 2 - 2 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 SEA لازیۆ 1 - 1 بۆڵۆنیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/02/18 SEA لازیۆ 1 - 2 جێنەوا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 SEA لازیۆ 5 - 1 کیێڤۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/01/18 SEA ڕیاڵ سپاڵ 2 - 5 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/12/17 SEA ئینتەر میلان 0 - 0 لازیۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 SEA ئاتڵانتا 3 - 3 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/12/17 COI لازیۆ 4 - 1 سیتادێلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 SEA سامپدۆریا 1 - 2 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 SEA لازیۆ 1 - 1 فیۆرێنتینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 SEA ڕۆما 2 - 1 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 SEA بێنێڤێنتۆ 1 - 5 لازیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 PRL دێسپۆرتیڤۆ ئاڤێس 0 - 2 سپۆرتین براگا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 PRL سپۆرتین براگا 2 - 1 پۆرتیمۆنێنسێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 PRL بەنفیکا 3 - 1 سپۆرتین براگا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 PRL تۆندێلا 2 - 0 سپۆرتین براگا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 PRL سپۆرتین براگا 4 - 0 ناسیۆنال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 LDH سپۆرتین براگا II 2 - 3 پۆرتۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/18 Lazio Braga نەزانراو
31/08/17 Braga Lazio خواستن

خولە گرنگەکان