پێناس

ناوی یەکەم
Elias
پاشناو
Abouchabaka
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
31-03-00
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
بەرزیی باڵا
183 سم
کێش
73 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Elias Abouchabaka

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 گریوسێر فۆڕس II REG 1300 18 18 0 12 0 3 1 0 0
2018/2019 گرێوسەر فورس 2.B 37 2 0 2 1 7 0 0 0 0
گشتیی 1337 20 18 2 13 7 3 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 04/05/19 REG گریوسێر فۆڕس II 1 - 1 Eichstätt بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 REG ڤاکەر بورگهاوسن 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 3 نورنبێرگ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 2 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 REG هێیمستیتن 2 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 REG گریوسێر فۆڕس II 4 - 2 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 3 بوخباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 REG Augsburg II 1 - 3 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 REG گریوسێر فۆڕس II 3 - 1 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 REG Garching 2 - 0 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 2.B گرێوسەر فورس 0 - 5 ئێرزگێبریج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 REG گریوسێر فۆڕس II 3 - 1 بایرێوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 2.B گرێوسەر فورس 3 - 2 ماگدێبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 REG Schalding-Heining 2 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 2.B یونیۆن بەرلین 4 - 0 گرێوسەر فورس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG Pipinsried 2 - 4 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 2.B گرێوسەر فورس 2 - 2 بۆخوم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 0 بایێرن میونشن II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
01/07/20 Greuther Fürth Leipzig نەزانراو
14/07/18 Leipzig Greuther Fürth خواستن
01/07/18 RB Leipzig Leipzig نەزانراو

خولە گرنگەکان

گرێوسەر فورس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
29
23
20
بەرگریکاران
تەمەن
19
35
24
20
28
30
25
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
22
23
23
29
26
21
24
20
24
24
هێرشبەران
تەمەن
22
24
23
29
21
ڕاهێنەر
تەمەن
41