پێناس

ناوی یەکەم
Wilson
پاشناو
Isidor
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-08-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Wilson Isidor

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 مۆناکۆ خپی 41 1 0 1 0 4 0 0 0 0
2018/2019 مۆناکۆ II NA2 853 15 10 5 4 6 2 2 1 0
2017/2018 ستاد ڕێن II NA2 106 4 1 3 1 3 0 0 0 0
گشتیی 1000 20 11 9 5 13 2 2 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 NT2 مۆناکۆ II 1 - 3 تۆلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/05/19 NT2 کۆنسۆلات مارسێیل 5 - 1 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 NT2 ماڕسیلیا ئیندۆمی ک… 2 - 2 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 NT2 مۆنتس ئۆر ئازەرگویس 1 - 3 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 NT2 مۆناکۆ II 0 - 0 ئۆڵێمپیک لیۆن II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/01/19 CDL مۆناکۆ P 1 - 1 P ڕێنێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/01/19 CDF کانێت 0 - 1 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 NT2 مۆناکۆ II 0 - 1 کۆنسۆلات مارسێیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 UYL Monaco U19 1 - 1 Borussia Dortmund U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 LI1 ئامیێنس 0 - 2 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 NT2 ئێتۆیل فرێیوس سان … 2 - 0 مۆناکۆ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/11/18 UYL Atlético Madrid U19 3 - 0 Monaco U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 LI1 کان 0 - 1 مۆناکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/11/18 UUC Belgium U19 2 - 2 France U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 UUC France U19 7 - 0 Lithuania U19 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 14/11/18 UUC France U19 1 - 0 Malta U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 LI1 مۆناکۆ 0 - 4 پاریس سان جێرماین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/11/18 UYL Monaco U19 3 - 1 Club Brugge U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Trophée des Champions پلەی دووەم 1x 2018/2019

دوورکەوتووەکان

Description ڕێکەوتی دوورکەوتنەوە ڕێکەوتی گەڕانەوە
Knock 15/01/19 05/04/19

خولە گرنگەکان

مۆناکۆ II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
17
19
19
23
بەرگریکاران
تەمەن
18
18
19
22
22
20
20
18
20
19
21
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
19
19
18
20
17
22
23
17
19
18
19
هێرشبەران
تەمەن
19
18
18
18
19
20
ڕاهێنەر
تەمەن
48