پێناس

ناوی یەکەم
Vitaliy
پاشناو
Zhironkin
وڵات
ڕوسیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-03-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ڕوسیا
شوێنی لە دایکبوون
Balakovo
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
170 سم
کێش
61 کگ
پێی یارییکردن
چەپ
Vitaliy Zhironkin

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 سسکا مۆسکۆ خپی 0 0 0 0 0 12 0 0 0 0
گشتیی 0 0 0 0 0 12 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 13/11/18 UUC Russia U19 1 - 1 Latvia U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UYL CSKA Moskva U19 1 - 2 Roma U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 2 کراسنۆدار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 UYL Roma U19 3 - 1 CSKA Moskva U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PRL ئانژی 0 - 2 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 PRL سسکا مۆسکۆ 0 - 1 لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 UYL CSKA Moskva U19 1 - 4 Real Madrid U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 PRL Orenburg 0 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 PRL سسکا مۆسکۆ 1 - 1 سپارتاک مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/09/18 UYL Viktoria Plzeň U19 1 - 1 CSKA Moskva U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 PRL Ufa 0 - 3 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 PRL سسکا مۆسکۆ 4 - 0 ئوراڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 PRL ڕوبن کازان 1 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 PRL سسکا مۆسکۆ 3 - 0 Arsenal Tula بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 PRL یێنیسێی 1 - 1 سسکا مۆسکۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 PRL سسکا مۆسکۆ 0 - 1 ڕۆستۆڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/07/18 PRL کریلیا سۆڤێتۆڤ 0 - 0 سسکا مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/07/18 SUC لۆکۆمۆتیڤ مۆسکۆ E 0 - 1 E سسکا مۆسکۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Super Cup پاڵەوان 1x 2018/2019

خولە گرنگەکان