پێناس

ناوی یەکەم
Mayksilvan
پاشناو
da Silva Ferreira
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
31-08-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Mayksilvan da Silva Ferreira

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2019 باهیا BA1 ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2019 ئەمێریکا ڕیۆ گ… CDN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018 باهیا CDN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018 باهیا خپی 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2018 ئەمێریکا ڕیۆ گ… SED 27 2 0 2 0 3 0 0 0 0
2018 ئەمێریکا ڕیۆ گ… POT 391 6 5 1 2 7 0 0 0 0
2017 ئەمێریکا ڕیۆ گ… CDN 80 1 1 0 1 0 0 0 0 0
2017 ئەمێریکا ڕیۆ گ… POT 211 3 3 0 2 2 0 0 0 0
2017 ئەمێریکا ڕیۆ گ… SED 90 1 1 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 799 13 10 3 5 17 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 06/08/18 SEA فلومێنێنزی 1 - 1 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 SED ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ 4 - 2 Belo Jardim بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 SED Belo Jardim 0 - 0 ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/05/18 SED ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ 2 - 1 Guarani de Juazeiro بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 POT ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ 4 - 1 ئاسو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 POT ئەی بی سی 2 - 0 ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/03/18 POT پۆتیگوار مۆسۆرۆ 0 - 2 ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 POT ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ 1 - 0 باراوناس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 POT ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ 2 - 2 Força e Luz بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 POT ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ 2 - 1 Globo بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 POT Santa Cruz de Natal RN 3 - 0 ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 POT ئاسو 0 - 2 ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/01/18 CDB Atlético Tubarão 2 - 0 ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 POT ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ 3 - 0 ئەی بی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/01/18 POT ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ 2 - 0 پۆتیگوار مۆسۆرۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 POT باراوناس 0 - 1 ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/01/18 POT Força e Luz 0 - 4 ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 SED ئەمێریکا ڕیۆ گراندێ 2 - 1 سێیلاندیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Potiguar پلەی دووەم 1x 2018
Copa do Nordeste پلەی دووەم 1x 2018

خولە گرنگەکان

باهیا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
35
21
20
30
19
بەرگریکاران
تەمەن
21
32
27
23
19
22
18
28
29
19
28
22
21
33
33
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
21
20
18
21
31
20
27
24
22
28
21
26
20
25
21
هێرشبەران
تەمەن
23
23
19
21
29
26
20
27
ڕاهێنەر
تەمەن
47