پێناس

ناوی یەکەم
Luca
پاشناو
Mack
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-05-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Luca Mack

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 شتوتگارت II REG 20 1 0 1 0 2 0 0 0 0
گشتیی 20 1 0 1 0 2 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 19B Stuttgarter Kicker… 0 - 4 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 19B Stuttgart U19 5 - 1 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 19B Nürnberg U19 0 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 19B Stuttgart U19 2 - 1 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/11/18 REG شتوتگارت II 0 - 2 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 19B Kaiserslautern U19 0 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 19B Stuttgart U19 5 - 0 FSV Frankfurt U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 19B Ingolstadt U19 0 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 REG شتوتگارت II 2 - 2 پیرماسێنس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 19B Stuttgart U19 0 - 2 Bayern München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 19B Mainz 05 U19 3 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 19B Stuttgart U19 3 - 1 Eintracht Frankfur… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 19B Karlsruher SC U19 2 - 0 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 19B Stuttgart U19 1 - 0 Heidenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/08/18 19B Augsburg U19 1 - 3 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 19B Stuttgart U19 1 - 0 Stuttgarter Kicker… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 19B Hoffenheim U19 1 - 1 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 19B Stuttgart U19 3 - 1 Heidenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

شتوتگارت II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
21
19
بەرگریکاران
تەمەن
21
19
17
18
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
19
20
20
19
18
25
19
18
18
19
19
20
19
19
33
هێرشبەران
تەمەن
19
21
18
ڕاهێنەر
تەمەن
46