پێناس

ناوی یەکەم
Luca
پاشناو
Mack
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-05-00
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Luca Mack

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 شتوتگارت II REG 110 2 1 1 0 2 0 0 0 0
گشتیی 110 2 1 1 0 2 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 20/05/19 19B Wolfsburg U19 P 1 - 1 P Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/05/19 19B Stuttgart U19 0 - 0 Wolfsburg U19 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/05/19 19B Stuttgart U19 2 - 0 Nürnberg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/04/19 REG شتوتگارت II 3 - 0 Hessen Dreieich بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/04/19 19B Stuttgart U19 2 - 2 Kaiserslautern U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/04/19 19B FSV Frankfurt U19 1 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 19B Bayern München U19 4 - 4 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 19B Stuttgart U19 1 - 3 Mainz 05 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 19B Eintracht Frankfur… 1 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 19B Stuttgart U19 2 - 0 Karlsruher SC U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 19B Heidenheim U19 2 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 19B Stuttgart U19 1 - 0 Augsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 19B Stuttgarter Kicker… 0 - 4 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 19B Stuttgart U19 5 - 1 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 19B Nürnberg U19 0 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 19B Stuttgart U19 2 - 1 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/11/18 REG شتوتگارت II 0 - 2 فرانکفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 19B Kaiserslautern U19 0 - 2 Stuttgart U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

شتوتگارت II پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
21
21
20
بەرگریکاران
تەمەن
22
23
19
20
18
18
33
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
19
19
21
20
19
26
19
19
18
19
19
20
24
21
19
33
هێرشبەران
تەمەن
20
18
22
19
31
ڕاهێنەر
تەمەن
37